Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Labākais no Bellacord LR2(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5974
Labākais no Bellacord LR2(ARHĪVS)
Labākais no Bellacord LR2(ARHĪVS)

Apraksts


Atzīmējot aizrautīgā grāmatu un mūzikas izdevēja Helmāra Rudzīša izveidotās skaņu plašu fabrikas "Bellaccord Electro" astoņdesmitgadi un atskatoties uz ierakstītās populārās mūzikas vēsturi mūsu valstī, Latvijas Radio 2 šajā nedēļā sāk jaunu raidījumu ciklu „Labākais no Bellacord”. Raidījums skanēs otrdienu vakaros plkst. 19:00.

Jauno raidījumu ciklu vadīs skaņuplašu kolekcionārs Atis Gunivaldis Bērtiņš, ar laika distanci palūkojoties uz izdevniecības "Bellaccord Electro" tapšanu, pirmās Latvijas Republikas laika populārākajām dziesmām un dažādu to gadu populārās mūzikas dziedoņu labākajiem ieskaņojumiem. Pusstundu garā raidījumā stāstīsim un rādīsim, kā mūzika skanēja toreiz - pagājušā gadsimta 20tajos un 30tajos gados.

Jaunā raidījuma cikla vadītājs Atis Gunivaldis Bērtiņš piecdesmit gadus sava mūža aizrautīgi un aktīvi kolekcionējis antīkās skaņuplates un ir eksperts tā laika izdotās mūzikas jomā. Sadarbojoties ar viņu, pirms apmēram desmit gadiem viena no pirmajām atjaunotās Latvijas Republikas mūzikas izdevniecībām "Balss" atkārtoti laida klajā labākos, cik vien iespējams restaurētos, izdevniecības "Bellaccord Electro" ieskaņojumus, apkopotus audiokasetēs un kompaktdiskos.

Tagad - daudz kas no toreiz izdotā, papildināts ar Bērtiņa kunga privātkolekcijas dārgumiem būs dzirdams Latvijas Radio 2 raidījumā "Labākais no Bellaccord" kopā ar aizraujošu ekskursiju Latvijas populārās mūzikas vēsturē.

Jaunākajai informācijai par Latvijas Radio 2 aktualitātēm sekojiet līdzi arī http://lr2.latvijasradio.lv/ .

Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206691
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!