Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dziesmas sievietei, mīlestībai un pavasarim(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3988
Dziesmas sievietei, mīlestībai un pavasarim(ARHĪVS)
Dziesmas sievietei, mīlestībai un pavasarim(ARHĪVS)

Apraksts


Gaidot pavasari, kad vēji raisa ziedu krāsas un sirdī skan spoža un trauksmaina mīlas melodija, top jauna koncertprogramma ar brīnišķīgu dziesmu buķeti un intriģējošu nosaukumu - „Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts...”

Populāras, draiskas un tautā iemīļotas dziesmu spēļu „Īsa pamācība mīlēšanā”, „Mucenieks un muceniece”, „Vella kalpi”, „Zaļā pļavā”, teātra izrāžu „Trīnes grēki”, „No saldenās pudeles”, „Tobago”, „Māsa Kerija”, „Vella būšana”, „Šveiks”, operu un operešu „Traviata”, „Rigoleto”, ”Silva”, „Jautrā atraitne”, „Sikspārnis”, „Meldermeitiņa” melodijas, neapolitāņu dziesmas, kā arī pasaules labāko mūziklu „Operas spoks”, „Kaķi”, „Jēzus Kristus Superzvaigzne”, „Parīzes Dievmātes katedrāle” skaistākās ārijas un mīlas duetus izdzīvos lieliskie dziedātāji Dainis Skutelis, Endija Rezgale, Andris Ērglis, Ieva Sutugova un Oranžā kora meitenes Olga Stupiņa, Anita Levša un Inta Ļaksa.

Koncertprogrammu veido „Izklaides producentu apvienība 7”, kura pērnajā pavasarī Latviju apceļoja un nedalītu skatītāju mīlestību guva ar pirmo šī cikla koncertsēriju „Mīlas melodija”. Arī šogad pie dziesmu aranžējumiem instrumentālās grupas pavadījumam strādā muzikālais producents Atis Auzāns. Bet jaunā dziesmu stāsta režisors būs Valdis Pavlovskis.

Koncertprogramma „Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts” Valmieras kultūras centrā viesosies 10.martā plkst. 18:00. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv. Cena: Ls 4 – Ls 6.

Lai koncerts kļūst par lielisku dāvanu, kuru pasniegt sev vai savai mīļotajai pavasara un mīlestības svētkos!

Informāciju sagatavoja:
Izklaides producentu apvienība 7

www.valmiera.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Valmieras kultūras centrs
  • Kontaktpersona: Eduards Jegorovs
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64207177
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!