Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Februārī un martā uz Madonu dosies "Sniedziņš"(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3805
Februārī un martā uz Madonu dosies "Sniedziņš"(ARHĪVS)
Februārī un martā uz Madonu dosies "Sniedziņš"(ARHĪVS)

Apraksts


Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens”, sadarbībā ar Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centru šoziem ir iecerējuši organizēt slēpotāju un tūrisma vilciena „SNIEDZIŅŠ” reisus uz Latvijas ziemas galvaspilsētu Madonu. Jaunais vilciena reiss uz Madonu dosies 25. februārī un 17. martā.

Diemžēl ziemai nepiemēroto klimatisko apstākļu dēļ ir atcelts plānotais 7. janvāra reiss. Ideja par „Sniedziņu” ir noskatīta no kādreiz populārā, bet šobrīd jau vēsturiskā slēpotāju vilciena, kas kursēja maršrutā no Rīgas uz Ērgļiem.

Atjaunotais vilciens "Sniedziņš" ir kā turpinājums rudens pusē aizsāktajām "Pasažieru vilciena" tautas ekskursiju tradīcijām. Ziemas mēnešos vilciens vedīs uz Madonas apkārni, kas jau vēsturiski ir viens no populārākajiem ziemas atpūtas reģioniem. Vilciena „Sniedziņš” pasažieriem no Madonas dzelzceļa stacijas ir sarūpētas četras ziemas atpūtas programmas, to piedāvājuma spekts ir plašs, jo tās ietver gan aktīvu atpūtu ar slēpošanu un pārgājieniem, gan klasiskus ekskursiju maršrutus. Ja klimatiskie apstākļi būs atbilstoši, tiks piedāvāta arī papildus programma zemledus makšķerēšanai Kāla ezerā.

Kā pamatprogramma ir slēpošanas piedāvājums „Slēpošana Gaiziņkalnā”, kuras ietvaros tiek piedāvāta atpūta slēpošanas bāzēs „Golgāts” un „Lido kalns”, kā arī autobusa pakalpojumi no Madonas dzelzceļa stacijas uz Gaiziņkalnu un atpakaļ.

Tiem, kas nav draugos ar kalnu slēpošanu, saturīgai ziemas brīvdienu pavadīšanai tiek piedāvātas 3 tūrisma programmas: ekskursija „Kāpēc Madona ir ziemas galvaspilsēta?”; ekskursija ar distanču slēpošanas pārgājienu „Apkārt Gaiziņkalnam” un ekskursija ar pārgājienu „Ziema Gaiziņkalna apkārtnē”. Arī ekskursantus pie Madonas dzelzceļa stacijas sagaidīs organizēti autobusi ar gidiem. Visās ekskursiju programmās un to cenās ir ietverti Madonas un Gaiziņkalna apkārtnes populārāko tūrisma objektu apmeklējumi, sātīga ēdināšana, gidu un autobusa pakalpojumi un pat atpūtas pauze ar vietējo pašdarbnieku koncertu. Ekskursiju programmu cena (bez vilciena biļetes) bērniem ir no 3 līdz 6 Ls, pieaugušajiem - 10 Ls. Jāpiebilst, ka visās slēpošanas un ekskursiju programmās „Sniedziņa” pasažieriem tūrisma objektu saimnieki ir sarūpējuši īpašas cenu atlaides.

Vilciens „Sniedziņš” no Rīgas stacijas dosies plkst. 8.29 un galastacijā atgriezīsies 21.06. Brauciena laikā vilcienā iespējami dažādi interesanti pārsteigumi. Papildus informācija par „Sniedziņa” atpūtas programmām var uzzināt pa tālruņiem 64860573 vai 29130437.

www,madona.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Madonas (bij.Madonas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Elvijs Trops
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64860573
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!