Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Gardākā rosola konkurss Aizkrauklē

Reizes skatīts: 3879
Gardākā rosola konkurss Aizkrauklē
Gardākā rosola konkurss Aizkrauklē

Apraksts


Aizkraukles novada dome sadarbībā ar IGA centrs 2012.g. 21. janvārī rīko ‘"Pārnovadu uzņēmēju dienu". Šogad izstāde tiek veltīta Aizkraukles 45 gadu jubilejai. Atjaunojot tradīciju rīkot vietējo ražotāju, uzņēmēju, amatnieku un lauksaimnieku izstādi - gadatirgu, aicinām Jūs piedalīties šajā pasākumā.

Izstādes laikā ( plkst.10-16) paredzēta arī plaša pasākumu programma:

* Izglītojoši semināri uzņēmējiem;
* Mazo dziedātāju un dejotāju virpulis;
* Gardākā rosola konkurss;
* Nozaru speciālistu paraugdemonstrējumi;
* Konkurss par interesantāko un atraktīvāko izstādes dalībnieku.

Pēc izstādes ikviens dalībnieks tiek aicināts uz pašvaldības un uzņēmēju tikšanos pie vīna glāzes. Dalīsimies pieredzē un iespaidos jaukas mūzikas un priekšnesumu pavadījumā.

Atkarībā no izstādes platības, uzņēmuma darbības veida, nepieciešamības pēc elektrības, ūdens,to - vai uzņēmums sniegs tikai savas darbības prezentāciju vai arī tirdzniecību izstādes laikā, par līdzdalību ‘"Pārnovadu uzņēmēju dienā" ir noteikta maksa LVL 1.00-10.00 apmērā par vietu. No maksas ir atbrīvoti individuālā darba veicēji: jaunieši līdz 18.g.v., pensionāri un invalīdi. Pēc aptaujas anketas aizpildīšanas nosūtīsim info par Jūsu līdzdalības maksas lielumu.

Īpaši gaidītas ir sabiedriskās organizācijas, valsts un pašvaldības iestādes. Kaimiņu novadu pašvaldības aicinam atbalstīt savu novadu tautas mākslas kolektīvus un piedalīties mūsu dziesmu un deju virpulī.

Tā kā izstādes laikā notiks konkurss par labāko stendu (to noteikts īpaši izveidota konkursa komisija), aicinām padomāt par sava uzņēmuma un produktu prezentēšanu ar degustācijām, konkursiem un loterijām.

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus aicinām pieteikties gardākā rosola konkursam. Friziermeistari aicināti piedalīties un parādīt savu prasmi frizieru šovā.
www.koknese.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Aizkraukles (bij.Aizkraukles rajons)
  • Adrese: Aizkraukle
  • Kontaktpersona: Ilona Kāgane
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 65133928
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!