Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Gada vērtīgākā dziesma(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3918
Gada vērtīgākā dziesma(ARHĪVS)
Gada vērtīgākā dziesma(ARHĪVS)

Apraksts


Latvijas Radio 2 rok un pop dziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2011” apbalvošanas ceremonija notiks jau šo sestdien, 21.janvārī Olimpiskajā centrā „Ventspils”. No plkst. 19:00 pasākuma tiešraide būs dzirdama Latvijas Radio 2, bet plkst. 21:15 ceremoniju varēs vērot Latvijas Televīzijas 1.programmā.

Aptaujas noslēguma ceremonija Ventspilī notiks īpaši krāšņi - skatuves scenogrāfijā tiks izmantoti dažādi skatuves līmeņi, bet galvenais pārsteigums būs ūdens strūklaku un multimediju šovs. Skatuves aizmugures fonā būs izvietotas kustīgās ūdens strūklakas, savukārt skatuves priekšā uz ūdens ekrāna ar lāzeru un videoprojektora palīdzību tiks radīta katram priekšnesumam atbilstoša noskaņa. Kā papildus elements vairākiem priekšnesumiem tiek gatavoti īpaši dejas uzvedumi, piesaistot visdažādāko dejas žanru – moderno un klasisko deju, dejas teātra, pantonīmas, street dance u.c. dejotājus, šādi ilustrējot muzikālos numurus.

Visas fināldziesmas koncertā izskanēs kopā ar Kristapa Krievkalna vadīto grupu un stīgu kvartetu. Finālistu vidū Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Lauris Reiniks, Nikolajs Puzikovs, Miks Dukurs, Oskars Deigelis, Niks Matvejevs, Jānis Lemežis, Kaža, Musiqq, Otra puse, Lady’s Sweet, Labvēlīgais tips, Instrumenti, PeR un Reiniku ģimene. Ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem koncertu papildinās arī „Muzikālās Bankas” ekspertu padomes dalībnieki Mārtiņš Brauns, Aigars Grāvers, Kārlis Lācis, Nils Īle, Ainars Mielavs, Ainars Virga, Intars Busulis, Žoržs Siksna un Ilona Bagele.

Saglabājot tradīcijas, kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu „Muzikālā banka” vadītājiem Baibu Palkavnieci un Kasparu Mauriņu apbalvošanas ceremoniju Ventspilī vadīs arī mūziķi, šogad - populārās grupas „Musiqq” dalībnieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs.

Visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās vēl ir nopērkamas biļetes gan uz apbalvošanas ceremoniju plkst. 19:00, gan ģenerālmēģinājumu plkst. 14:00.

Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas „Muzikālā banka” apbalvošanas ceremonija top sadarbībā ar Ventspils pilsētu, un to atbalsta SEB banka un Euroskor.


Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv
Izklaides producentu apvienība 7,
Maija Tālberga
Tālr. 67606320, 29494794
e-pasts: maija@ipa7.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 6720669
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!