Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

LR 2 piedāvā erudīcijas spēli „Eiropēdija”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4131
LR 2 piedāvā erudīcijas spēli „Eiropēdija”(ARHĪVS)
LR 2 piedāvā erudīcijas spēli „Eiropēdija”(ARHĪVS)

Apraksts


No šīs ceturtdienas, 19. janvāra Latvijas Radio 2 sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā piedāvās klausītājiem jaunu informējošu un izglītojošu erudīcijas radio spēli „Eiropēdija”.

Jaunā erudīcijas spēle Latvijas Radio 2 būs dzirdama katru ceturtdienu no plkst. 17:00 – 17:30 un to vadīs erudīcijas spēļu eksperts Ivo Krumholcs un Latvijas Radio 2 ētera balss Baiba Palkavniece. Raidījuma pamatuzdevums ir atraktīvā veidā, ar spēles elementiem, iepazīstināt radioklausītājus ar Eiropu - tās valstīm, cilvēkiem, vēsturi, kultūru un citām jomām.

Katrā spēlē piedalīsies trīs viesi – divi sabiedrībā zināmi cilvēki un viens klausītāju pārstāvis, kurš iespēju piedalīties raidījumā varēs iegūt pareizi atbildot uz jautājumu, kas tiks uzdots iepriekš. Pareizās atbildes klausītājiem būs jāsūta uz e-pastu eiropedia@lr2.lv.

Pirmā spēle šajā ceturtdienā būs veltīta jautājumiem par dažādu Eiropas valstu nacionālajiem ēdieniem un kulinārijas īpatnībām. Ekspertus šoreiz pārstāvēs izcilais pavārs Mārtiņš Rītiņš un franču maiznieks Bernārs Laranē, kurš ik dienu lutina bulanžērijas „Cadets de Gascogne” apmeklētājus ar franču smalkmaizītēm. Klausītājus šoreiz pārstāvēs topošā žurnāliste un portāla Nozare.lv praktikante Līga Sarbantoviča.

Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206691
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!