Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Aicina "Līgatnes ķepa"(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3740
Aicina "Līgatnes ķepa"(ARHĪVS)
Aicina "Līgatnes ķepa"(ARHĪVS)

Apraksts


Līgatnes dabas taku distanču slēpošanas trasē 28. janvārī trešo reizi norisināsies tautas slēpojums „Līgatnes ķepa”. Sacensību atklāšana pulksten 11:00.

Tautas slēpojumu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanu dabā organizē Gaujas nacionālā parka fonds sadarbībā ar Līgatnes novada domi.
Atkarībā no dalībnieku vecuma un sportiskajām spējām startam var pieteikties kādā no trīs grupām: „Zaķēni”, „Zaķi un Vilki” un „Plēsēji”.

Distances:
Līgatnes dabas taku „Mazā cilpa” 1,4 km - viens kāpums ar ļoti lēzenu nobraucienu.
„Lielā cilpa” 5,5 km – aplis ar četriem vidēji spēcīgiem kāpumiem un diviem nopietniem nobraucieniem, kas nepieredzējušiem slēpotājiem var būt bīstami.

„Plēsēju” grupas pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar individuālām balvām un diplomiem. Balvas saņems arī kuplāk pārstāvētā ģimene, interesantākās maskas īpašnieks, dalībniekiem būs arī pārsteiguma balvas.

Dalībniekiem līdz 7 gadu vecumam dalība sacensībās bez maksas, pārējiem 3 lati. Dalības maksa tiks izmantota jauna lāču iežogojuma izveidei Līgatnes dabas takās.

Dalībnieki aicināti slēpot ar zaķu, vilku, lāču, lūšu un citām Latvijas zvēru maskām vai atribūtiku. Jāievēro, ka rejošos, ņaudošos un ģimenes locekļus ar īstajām astēm un ķepām Līgatnes dabas takās ievest aizliegts.

Pieteikšanās tautas slēpojumam pa e-pastu gnpfonds@gnpfonds.lv līdz 2012.gada 27.janvārim 17:00, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, starta grupu, kā arī pa kontakttelefonu - Informācija: Māris Mitrevics m.t.29268215

Informāciju par sniega apstākļiem Līgatnes dabas takās var uzzināt Apmeklētāju centrā pa tālruni: 64153313 vai 28328800.
Tiksimies sniegotajās takās!

Baiba Pavloviča
Gaujas NP Fonda pārstāve
www.gnp.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Līgatnes (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: Līgatnes dabas takas
  • Kontaktpersona: Māris Mitrēvics
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29268215
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!