Piektdiena, 14. Jūnijs, 2024
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

„DaGamba” atklās „Eirodziesmas 2012” finālu(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3674
„DaGamba” atklās „Eirodziesmas 2012” finālu(ARHĪVS)
„DaGamba” atklās „Eirodziesmas 2012” finālu(ARHĪVS)

Apraksts


Jaunā grupa „DaGamba”, kuras sastāvā muzicē Valters Pūce, Antons Trocjuks un Ričards Čerenkovs, 18. februārī ar grupas ABBA dziesmas „Gimme Gimme Gimme” versiju atklās „Eirodziesmas 2012” finālu Ventspilī. 1974. gadā tieši Eirovīzijas konkurss grupai ABBA atnesa lielu starptautisku atpazīstamību, tāpēc šo grupas „DaGamba” versiju var uzskatīt par īpašu veltījumu Eirovīzijas konkursam. Šai grupas ABBA leģendārās dziesmas jaunajai versijai savu akceptu, to noklausoties, devuši tās autori un grupas ABBA solisti Benijs Andersons (Benny Andersson) un Bjorns Ulveuss (Björn Ulvaeus).

Grupas „DaGamba” jaunajam singlam „Gimme Gimme Gimme” nule tapis arī videoklips http://www.youtube.com/watch?v=kR9ejnUZHv4, kura producente un režisore ir Dace Pūce. Jāatgādina, ka vasaras izskaņā grupa iepazīstināja ar sava pirmā singla „Aplis” videoklipa versijām latviešu un angļu valodā. Dziesmas latviešu versijas videoklips, kurā piedalās arī reperis Bū-š, izvirzīts labāko pieciniekā kategorijā „Labākais mūzikas video klips 2011” Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai 2011, šo sasniegumu izcīnot spēcīgā konkurencē. Dziesmas „Aplis” videoklipu var noskatīties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=NdhKoHFrdt8

Divi no grupas „DaGamba” dalībniekiem Valters Pūce un Antons Trocjuks nesen paziņojuši par aiziešanu no čellu trio „Melo-M”, lai turpmāk savas radošās ieceres realizētu grupā „DaGamba”, kas galvenokārt orientēsies uz oriģinālmūzikas radīšanu un atskaņošanu.

Visi trīs grupas dalībnieki ir profesionāli izglītoti un mūzikas laukā jau pieredzējuši mūziķi – Valters Pūce absolvējis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, bet šobrīd gatavojas maģistra grāda iegūšanai Briseles Karaliskajā Mūzikas akadēmijā. Valtera muzikālo panākumu kontā ir uzvaras vairākos prestižos starptautiskos konkursos - Concertino Prague, Augusta Dombrovska starptautiskajā čellistu konkursā, Music World 2000 Festival Internazionale Fivizzano, Terem Crossover Competition. Arī Antons Trocjuks pirmo izglītību ieguvis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, to turpinot Nikolaja Rimska-Korsakova mūzikas koledžā Sanktpēterburgā un patlaban - Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Viņa biogrāfijā ierakstītas uzvaras čellistu konkursā Talants Latvijai, Terem Crossover Competition, Igora Mravinska čellistu konkurss Pēterburgā, J. F. Docauer jauno čellistu konkursā Vācijā, Karla Davidova čellistu konkursā, starptautiskajā konkursā 21. gadsimta virtuozi Maskavā, International Music Tournament Vācijā, kā arī konkursā Competition for Musicians of all Instruments Itālijā. Ričards Čerenkovs ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistrants. Kopš 2004. gada viņš pastiprināti pievērsies elektroniskajai mūzikai un mūzikas producēšanai. Ričarda izveidotie „sampli” un kompozīcijas ir ierindojušies UK TOP 40, UK Download TOP 40, Billboard Charts, tās skan Timbaland albumā Shock Value, The Black Eyed Peas albumā The E.N.D., Rihanna albumā Loud u.c.

Maijā grupa „DaGamba” gatavojas sniegt savu pirmo lielo koncertu.

Plašāka informācija:
Aiva Liekniņa
26827687
aiva@marana.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese: Ventspils
  • Kontaktpersona: Aiva Liekniņa
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26827687
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!