Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sniega svētki Līgatnē(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3645
Sniega svētki Līgatnē(ARHĪVS)
Sniega svētki Līgatnē(ARHĪVS)

Apraksts


Sniega svētki Līgatnes novadā notiek pirmo reizi. Šie svētki tiek plānoti kā ikgadējas sniega svinības. Šogad svētki izpaudīsies trīs lielos notikumos - Sniega pils atklāšana, Sniega skulptūru konkurss un Meteņdienas kamanu svētki.

Svētkus atklāsim ar Sniega pils publisku atvēršanu, kuras laikā izpēlēsim sniega spēles un stafetes ar kārtīgām balvām. Sniega pils atklāšana notiks 28. janvārī pulksten 14:00 pie Rehabilitācijas centra "Līgatne". Ņemot vērā to, ka laiks ir auksts, tāds, kādam tam ziemā jābūt, jūs sildīs ne tik vien lustīga mūzika, bet arī karsta zupa tieši no pavāra katla!


No 30. janvāra līdz 10. februārim visā Līgatnes novadā notiks Sniega skulptūru konkurss. Katrs iedzīvotājs tiek aicināts veidot sniega skulptūras un pieteikt savu veidojumu konkursam, zvanot pa tel. 26140994 (darba dienās no 9:00 - 18:00), vai ierodoties Līgatnes kultūras namā personīgi un piesakot to pie Mākslinieciskās daļas vadītājas. Esiet radoši, izmantojiet krāsas, ūdeni un tml., lai padarītu savu sniega skulptūru īpašu! Apbalvojumi tiks pasniegti 11.februārī Meteņdienas kamanu svētku laikā!


11.februārī - Meteņdienas kamanu svētki, Sniega svētku noslēgums - pulksten 15:00 Līgatnes kalnā "Pilskalns". Pulksten 15:10 sāksies Kamanu nobraucieni! Lai piedalītos kamanu svētkos Tev tikai jāizdekorē savas ragavas vai šļūcamā panna un jāierodas 10 min. pirms nobrauciena, lai mēs tev varētu piešķir numuru! Tiks apbalvotas radošākās, spilgtākās un oriģinālākās kamanas, kā arī specbalva aktīvākajiem šļūcējiem un komandai! Apbalvoti tiks arī Sniega skulptūru konkursa uzvarētāji! Protams, tie, kas nešļūks varēs padejot lustīgas mūzikas ritmos :), taču karsti zirņi pienāksies visiem!
Ģērbies silti un nesēdi mājās!

www.ligatne.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Līgatnes (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: Līgatne
  • Kontaktpersona: Inese Okonova
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64153169
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!