Ceturtdiena, 23. Janvāris, 2025
Strauta, Grieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Meža biatlons Līgatnes dabas takās(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3958
Meža biatlons Līgatnes dabas takās(ARHĪVS)
Meža biatlons Līgatnes dabas takās(ARHĪVS)

Apraksts


Līgatnes dabas taku distanču slēpošanas trasē sestdien, 11. februārī norisināsies Gaujas nacionālā parka fonda balvas izcīņa Meža biatlonā.
Sacensību starts plkst. 11.00.

Informācija par norisi, dalībniekiem un distancēm, kā arī pieteikuma veidlapa, pieejama mājas lapās: www.celodaba.lv , www.infoski.lv un www.daba.gov.lv.

Aicinām uz sportisku un dinamisku cīņu sniegotajās trasēs aktīvās atpūtas cienītājus bez vecuma ierobežojuma.

Sacensības organizē Gaujas nacionālā parka fonds sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi.
Meža biatlonam Gaujas nacionālajā parkā ir senas tradīcijas. Sacensības notiek jau kopš 1975. gada. Pirmajos gados tika šauts ar medību bisēm. Vēlāk tie, kam nepatīk pulvera smaka, meta šautriņas. Sešus gadus sacensībās bija savdabīgs jauninājums – visi dalībnieki šāva mērķos krāsainas lodītes ar peintbola šautenēm, taču ieroču „uzvedība” ziemas salā nav prognozējama, tāpēc šogad atgriezīsimies pie sen pārbaudītām vērtībām un metīsim šautriņas „mazā kuilēna” mērķī.

Tiksimies Līgatnes dabas taku slēpošanas trasē!

Baiba Pavloviča
Gaujas NP Fonda pārstāve
28381144

Avots: www.gnp.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Līgatnes (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: Līgatnes dabas takas
  • Kontaktpersona: Baiba Pavloviča
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 28381144
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!