Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sniega cilvēks Cinevillā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4735
Sniega cilvēks Cinevillā(ARHĪVS)
Sniega cilvēks Cinevillā(ARHĪVS)

Apraksts


Līdz šim kinopilsēta Cinevilla uzņēma apmeklētājus un viesus tikai vasaras laikā. Sākot ar šo gadu, viss mainās, jo Cinevillā ir ieradies Sniega cilvēks...

Visi ziemas prieku cienītāji šogad un turpmāk ir laipni gaidīti ziemas parkā „Sniega cilvēks Cinevillā”. Pie mums ir īstā vieta, kur meklēt un atrast ziemu kopā ar savu ģimeni, draugiem un kolēģiem. Baudiet ziemas atpūtu pie mums.
Ziemas parks „Sniega cilvēks Cinevillā” aicina visus - gan individuālus apmeklētājus un ģimenes, gan tūrisma grupas un uzņēmumu kolektīvus. Ziemas parkā katrs atradīs sev piemērotu nodarbi kādā no atpūtas zonām.

Distanču slēpošana
Slēpju noma, kurā ir pieejams viss nepieciešamais slēpošanai: slēpes, slēpju zābaki un nūjas.
Slēpes kājās un aiziet! Kinopilsētas teritorijā izveidotas un labiekārtotas vairākas slēpošanas trases (iebrauktas slēpošanas sliedes, norādes zīmes).
Iepazīsti kinopilsētu uz slēpēm! Nesteidzīgiem slēpotājiem izveidota trase, kura jūs izvedīs cauri visai kinopilsētai. Jūs redzēsiet labi zināmo latviešu filmu „Rīgas sargi” un „Rūdolfa mantojums” filmēšanas vietas, filmās izmantotās ēkas un dekorācijas.
Slēpju skola. Slēpošanas apmācība pieredzējušu J.Nākuma slēpošanas skolas „gribuslēpot.lv” instruktoru vadībā.
Pasākums uz slēpēm. Piedāvājam rīkot arī dažāda veida pasākumus: slēpju pārgājiens, orientēšanās slēpojot, nelielas slēpošanas vai biatlona sacensības.

Slidošana
Ballīte uz ledus - tā varētu raksturot kinopilsētas jaunajā paviljonā izveidoto slidotavu. Latvijā nav nevienas līdzīgas - slēgtā telpā izveidotas dabīga ledus slidotavas. Īpašas atmosfēras radīšanai slidotavā vienmēr skan jautra mūzika, telpa ir īpaši izgaismota un gaisā ir jūtama siltas tējas, kafijas un smalkmaizīšu smarža no slidotavas kafejnīcas.
Apmeklētājiem tiek piedāvāta slidu noma, slēdzama apavu un mantu glabātuve.

Daugavas slidotava
Uz kinopilsētas kanāla izveidotā dabīgā ledus slidotava ir pieejama katram, kurš vēlas izmēģināt savus spēkus dažādās stafetēs un atrakcijās. Lielākām grupām piedāvājam organizēt īstu hokeja spēli.

Romantiskā slidotava
Blakus kinofilmas „Rūdolfa mantojums” dekorācijām ir izveidota dabīgā ledus slidotava visiem, kuri vēlas nesteidzīgā un romantiskā gaisotnē pavadīt laiku, slidojot un baudot ziemu.

Kameršļūkšanas (ragaviņu) kalns
Esam padomājuši arī par izklaidēm bērnu un viņu vecākiem. Nobraucienu kalnā ir iekārtoti vairāki kameršļūkšanas celiņi un tiek piedāvāta nobrauciena kameru noma. Kopā ar bērniem pavadītais laiks nobraucienu kalnā noteikti būs jautrs un aizraujošs.

Ziemas sporta stadions
Kurš teica, ka futbolu var spēlēt tikai vasarā? Ziemas futbolam un citām sportiskām izklaidēm lieliski piemērots ir Sniega cilvēka stadions. Piedāvājam sagatavotus laukumus ziemas futbola turnīram vai citām sportiskām atrakcijām un stafetēm sniegā.

Brīvdabas pikniks
Ziemas parkā „Sniega cilvēks Cinevillā” viss notiek brīvā dabā un arī ēšanas prieki nav izņēmums. Silti ēdieni un dzērieni tiek gatavoti uz ugunskura un tas nozīmē - ziemas pikniks var sākties! Kinopilsētas viesiem tiek piedāvāta tēja, karstvīns, zupa, štovēti kāposti, desas u.c. ēdieni, kuri ir piemēroti pasniegšanai brīvā dabā.
Tiem, kuri tomēr vēlas maltīti baudīt siltumā, īpašo kinopilsētas ēdienkarti piedāvā Cinevillas krogs.

„Hotel Cinevilla”
Šovasar Cinevillā tika atklāta vienīca "Hotel Cinevilla". Piedāvājam izbaudīt mājīgos un oriģināli iekārtotos „Hotel Cinevilla” numuriņus. Katrs viesnīcas numuriņš ir unikāls, jo tas ir veidots kādas filmas tematikā.
Pirmajā stāvā ir numuriņi ar filmu “Kapteiņa Enriko Pulkstenis”, “Teātris”, “17 pavasara mirkļi” un “Steal Dragons” tematiku.
Otrajā stāvā numuriņi ir veltīti aktrisei Elizabetei Teilorei, slavenajam pēddzinim Šerlokam Holmsam, melim Minhauzenam, kā arī divas istabiņas veidotas latviešu filmu “Ezera Sonātes” un “Sapņu Komandas 1935” tematikā.
„Hotel Cinevilla” ir dažādi numuriņi arī pēc gultasvietu skaita: no 2-vietīgiem līdz pat 6-vietīgiem numuriņiem. Kopumā viesnīcā iespējams izmitināt 32 cilvēkus. Grupu rezervācijām tiek piemērotas atlaides.

Meklē ziemu Cinevillā!
Ar cieņu,
Jūsu Sniega cilvēks

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Tukuma novads, Slampes pagasts
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 28606677
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!