Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Marijas Naumovas solo koncerti „Pusnakts Parīzē”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3777
Marijas Naumovas solo koncerti „Pusnakts Parīzē”(ARHĪVS)
Marijas Naumovas solo koncerti „Pusnakts Parīzē”(ARHĪVS)

Apraksts


Jau iepriekš vēstīts, ka 2012. gada martā Rīgā un citās Latvijas pilsētās notiks Marijas Naumovas solo koncerti „Pusnakts Parīzē”, kuros būs dzirdamas skaistākās Francijas melodijas. Tikko uzzināts, ka kopā ar mākslinieci uzstāsies izcili franču mūziķi – Tonijs Bonfiss (Tony Bonfils) un Fransuā Parizi (François Parisi), no kuriem pēdējais muzicējis šī gada Oskara nominācijai izvirzītajā Vudija Allena filmā „Pusnakts Parīzē”.


Koncertos „Pusnakts Parīzē” klausītājus priecēs arī „Vidzemes kamerorķestris” Andra Veismaņa vadībā un Marijas Naumovas uzticamā pavadošā mūzikas grupa.

Koncerta ģenerālsponsors ir Francijas vīni „Malesan”. Informatīvie atbalstītāji: Interneta portāli tvnet.lv, rus.tvnet.lv un inbox.lv, izdevniecība Santa, izdevniecība Petit, radio SWH un SWH+, vides kompānija JcDecaux.

Koncerti „Pusnakts Parīzē” no 1. līdz 11. martam būs dzirdami Jelgavā, Ogrē, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Ventspilī un Rīgā, Lielajā Ģildē. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā vai mājas lapā bilesuparadize.lv. Cenas sākot no 5 LVL.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!