Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvijas Radio programmas referenduma laikā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3496
Latvijas Radio programmas referenduma laikā(ARHĪVS)
Latvijas Radio programmas referenduma laikā(ARHĪVS)

Apraksts


Latvijas Radio žurnālisti referenduma dienā un pirms tās veidos īpašas programmas, nodrošinot pēc iespējas plašāku informāciju par tautas nobalsošanas norisi.

Referenduma dienā LR Ziņu dienesta korespondenti jau no septiņiem rītā vēros aktivitāti Rīgas balsošanas iecirkņos un dienas laikā sazvanoties stāstīs, kā rit referendums Latvijas novados, kā arī ārvalstīs. Ziņu izlaidumos skanēs gan balsotāju viedokļi, gan ekspertu komentāri.

Savukārt 18.februāra vakarā no plkst. 22:15 līdz 01:00 Aidis Tomsons vadīs programmu „Latvija izvēlas tautas nobalsošanā.” Studijā kopā ar politikas vērotājiem un sabiedrības pārstāvjiem analizēsim pilsoņu aktivitāti referendumā. Pārspriedīsim arī, kā sekmēt pilsoniskās sabiedrības attīstību un novērst sašķeltas divkopienu sabiedrības pastāvēšanu. Stundā no plkst. 22:15 līdz 23:00 studijā viesosies eksperti Aigars Freimanis un Ivars Ījabs. Savukārt nākamajā stundā studijas viesi būs Ilga Kreituse un Kristians Rozenvalds. Pēc pusnakts kopā ar žurnālistiem analizēsim, ko no partijām varam sagaidīt pēc šīs tautas nobalsošanas un kas būtu jāmaina valodas un integrācijas politikā.

Latvijas Radio 4 dienā pirms referenduma no plkst. 9:30 raidījumā „Aleksandra studija” skanēs politiskais „duelis”, bet raidījuma „Darbojošās personas” ietvaros no plkst. 12:15 līdz 12:45 ēterā būs saruna ar premjeru Valdi Dombrovski.

Referenduma dienā īpašu uzmanību LR4 pievērsīs notikumiem reģionos, bet vakarā no plkst. 22:00 līdz 24:00 veidos speciālo programmu, kurā piedalīsies gan reģionu pārstāvji, gan dažādu mediju žurnālisti.

Arī pēc referenduma Latvijas Radio programmās skanēs tematikai atbilstoši raidījumi. LR1 svētdien plkst. 15:05 raidījumā „Šīs dienas acīm” būs stāsts par valsts valodas likuma astoņdesmitgadi, savukārt Latvijas Radio 4 no plkst. 10:00 līdz 11:00 būs diskusija ar politisko partiju pārstāvjiem par nākotnes perspektīvām.

Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206691
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!