Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Izstādes Dabas muzejā. Februāris - maijs(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3579
Izstādes Dabas muzejā. Februāris - maijs(ARHĪVS)
Izstādes Dabas muzejā. Februāris - maijs(ARHĪVS)

Apraksts


No 25. janvāra līdz 4. martam izstāde „Daba krāso”
Izstādē „Daba krāso” var iegūt plašu informāciju par dzijas krāsošanu ar augu izcelsmes krāsvielām. Izstādē ir apskatāmi speciāli šai izstādei augos krāsoti dziju paraugi, tiek demonstrēta videofilma par augu krāsošanu, kā arī ik nedēļu notiek meistarklases krāsošanā.

No 8. februāra līdz 4. martam izstāde „Dabas dziednīca – purvs”
Izstādē piedāvājam iepazīt purvu no neierasta rakursa – kā purvs un tā resursi kalpo cilvēku veselības uzlabošanai un atpūtai. Izstāde tapusi sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi.

No 7. līdz 18. martam „Mīļdzīvnieku izstāde”
Izstādē varēs apskatīt dažādus mīļdzīvniekus - trušus, šinšillas, degu, žurkas, peles un citus. Izstāde top sadarbībā ar Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrību „Trusis un citi”.

No 15. marta līdz 26. augustam fotokonkursa „Mans putns” izstāde
Dabas muzejs ir izsludinājis jau 11. fotokonkursu "Mans putns". Konkursā aicināti piedalīties fotogrāfi – amatieri, kuru fotogrāfijās attēloti gan Latvijas, gan svešzemju putni savvaļā un nebrīvē. Viena persona var iesniegt ne vairāk kā trīs (formāts 30x40cm) fotogrāfijas. Fotokonkursa laureātu apbalvošana un izstādes atklāšana notiks Dabas muzejā 14. martā.

No 21. marta līdz 1. aprīlim fotoizstāde „Starpelpa”
Izstādē būs apskatāmas 35–40 lielformāta fotogrāfijas, kuru autors ir žurnāla "Medības. Makšķerēšana. Daba" galvenais redaktors Didzis Pakalns. Fotogrāfijās būs redzami unikāli mirkļi savvaļas dabā, tās tapušas Latvijā, Norvēģijā, Anglijā, Skotijā, Itālijā, Francijā un Čehijā.

No 16. līdz 20. maijam tulpju izstāde
Ar tulpju izstādi Latvijas Dabas muzejā jau tradicionāli tiks atklāta ziedu izstāžu sezona. Izstāde top sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrību.

No 23. līdz 27. maijam kaktusu izstāde
Izstādē būs eksponēti ap 500 sugu kaktusi, kā arī citi sukulenti no privātkolekcijām Latvijā. Izstāde top sadarbībā ar Latvijas Kaktusu un citu sukulentu audzētāju biedrību.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Latvijas Dabas muzejs
  • Kontaktpersona: Ilze Štrassere
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67356025
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!