Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Muzikantu saiets Saldū "Reiz manā bērnībā"(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5607
Muzikantu saiets Saldū "Reiz manā bērnībā"(ARHĪVS)
Muzikantu saiets Saldū "Reiz manā bērnībā"(ARHĪVS)

Apraksts


Straujiem soļiem tuvojas marts un arī Saldus apkārtnes Muzikantu saiets. Šoreiz pasākuma apmeklētāji varēs baudīt krāšņu koncertu un piedalīties brīnišķīgā ballē.

Tā kā šī gada Muzikantu saieta konkursa daļas vadmotīvs ir „Reiz manā bērnībā”, tad pasākuma pirmajā daļā apmeklētāji varēs atcerēties savas bērnu dienas, klausoties sirsnīgos un atraktīvos dalībnieku priekšnesumus. Pasākuma dalībnieku draudzīgo saimi veidos 16 izpildītāji – muzikālās apvienības, grupas un solisti. Klausītājus ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem iepriecinās gan Jānis Narkevics, gan Raimonda Patmalnieka apvienība „ Raimonds un draugi”, tāpat arī radošā apvienība „Pļum-pa-pā” , grupa „LV-3801”, apvienība „Domu Lidojums+”, puiši no grupas „ Mikriņš”, arī grupa „Nightstar”, soliste Linda Nāzere, grupa „Blice” un draugi, „Sapņojums”, apvienība „Tik un tā”, soliste Laura Sokolovska, dziedātāja Zane Ņukša un „Cherry”, muzikālā apvienība „Naktsvārdi”, Elīna Kazāka un Jānis Ābele, kā arī brīnišķīgais akardeonistu ansamblis „Akords”.

Katram izpildītājam būs iespēja uzstāties ar diviem priekšnesumiem, no kuriem viens būs veltīts bērnībai, tādēļ 3. marta vakarā Kultūras centrā izskanēs gan tādas tautā iemīļotas dziesmas kā „Teic, kur zeme tā…” ar J. Petera vārdiem un R. Paula mūziku un visiem zināmā E. Liepiņa dziesma „Lācītis”, gan dalībnieku oriģinālmūzika.

Turklāt koncerta dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām - iespēju uzstāties 2012. gada 9. jūnijā Kalnsētas parkā notiekošajā Šlāgermūzikas festivālā, iepazīstinot ar sevi vairākus tūkstošus skatītāju, bezmaksas videoklipa sagatavošanu raidīšanai Latvijas Šlāgerkanālā vai Mūzikas Video kanālā, kā arī par iespēju muzicēt kruīza braucienā uz kuģa „Tallink”.

Dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija, bet savs vārds būs jāsaka arī pasākuma apmeklētājiem, jo viena no balvām tiks piešķirta tam izpildītājam vai izpildītājiem, kuri būs ieguvuši visvairāk balsu skatītāju vērtējumā. Pasākuma otrajā daļā paredzēta jautra balle, kur ikviens varēs kārtīgi izlocīt kājas.

Jāpiebilst, ka pasākuma pirmā daļa sāksies plkst. 18.00, ieeja tajā ir bezmaksas ar iespēju ziedot saldenieka Jāņa Nāzera kapa pieminekļa izveidei, jo Jānis Nāzers ir bijis viens no tiem, kuri daudz darījuši Saldus muzikālās dzīves attīstībai, bet otrā daļa sāksies plkst. 22.00, un ieejas maksa ir 2,50 LVL (līdzi ņemt groziņus). Visi laipni gaidīti pavadīt skaistu vakaru, baudot Saldus apkārtnes izpildītāju lieliskos muzikālos priekšnesumus!

Avots: www.saldus.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Saldus (bij.Saldus rajons)
  • Adrese: Saldus Kultūras centrs
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63807443
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Jānis
20.03.2015 13:00:53
Nāzers bija viens no tiem kam Jūs neiedevāt nevienu ls lai salāpītos,kam Jūs ikdienā gajat garām izliktdamies ka nepazīstat,jo viņš ubagoja.....kauns
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!