Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Šokolādes sveiciens no Jelgavas(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3869
Šokolādes sveiciens no Jelgavas(ARHĪVS)
Šokolādes sveiciens no Jelgavas(ARHĪVS)

Apraksts


Jelgavas tirdzniecības vietās pieejama šokolāde, ar kuras palīdzību būs iespējams nosūtīt saldu sveicienu jeb šokopastu no Jelgavas. Jaunā šokolāde prezentē pilsētu, izceļot tās simbolus un lielākās tūrisma vērtības. Šokolādi rotā Jelgavas pilsētas logo un sauklis, pilsētas talismans Alnītis un ievērojamāko vietu fotoattēli.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs Jelgavas šokolādi pirmoreiz prezentēja 10.februārī, starptautiskajā tūrisma izstādē Ķīpsalā - „Balttour 2012”. Šobrīd šokolādi iespējams iegādāties internetā www.sokopasts.lv/veikals, bet no februāra beigām tā būs nopērkama arī veikaliņos „DB Daba” (Raiņa iela 17) un „Bambuss” (atrodas tirdzniecības centrā Pilsētas Pasāža). Drīzumā šokolāde būs pieejama arī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī un citās suvenīru tirdzniecības vietās, lai arī Jelgavas viesi varētu iepriecināt mājās palikušos radus un draugus ar saldu pārsteigumu.

Šokopasts ir speciāli iepakota 100g piena šokolādes „Laima” tāfelīte, uz kuras īpašā dizaina iepakojuma iespējams uzrakstīt sveicienu un nosūtīt to pa pastu. Praktiski, tā ir šokolādes pastkarte. Lai nosūtītu šokolādi, to var nodot gan pasta nodaļās, gan arī izmantot pasta kastītes.

Jelgavas šokolāde tirdzniecības vietās būs nopērkama par cenu līdz Ls 1,80. Šokolādes nosūtīšanai saņēmējam Latvijā, tiek piemērots tarifs 0,59 Ls, uz citām pasaules valstīm – 1,11 Ls.

Šokopasts ir viena no personīgākajām, mīļākajām un oriģinālākajām vēstulēm pasaulē!

Kontaktinformācija

  • Novads: Jelgava
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Alise Ozoliņa
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26557532
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!