Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dailes teātra viesizrādes martā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3956
Dailes teātra viesizrādes martā(ARHĪVS)
Dailes teātra viesizrādes martā(ARHĪVS)

Apraksts


Martā Dailes teātris ar izrādi „Gūsteknis pilī” viesosies Jelgavā, Lilitas Ozoliņas monoizrādi „Regīna” būs iespējams noskatīties Ikšķilē, bet romantisko komēdiju „Noslēpumainā zvaigzne” – Cēsīs.

3. martā plkst. 14.00 Jelgavas pilsētas kultūras namā aktieri Juris Kalniņš, Gints Grāvelis, Juris Bartkevičs, Pēteris Liepiņš, Lauris Dzelzītis un Pēteris Šogolovs jelgavniekiem piedāvās Raimonda Staprāna dokumentāldrāmu „Gūsteknis pilī”, ko iestudējis Kārlis Auškāps. „Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savās,” – cilvēks, kurš teicis šos katram latvietim zināmos vārdus, izolēts no ārējās pasaules un pilnīgi ignorēts, mīt Rīgas pilī. Viss ir jau iepriekš nolemts – kā izrāde, kā traģikomisks leļļu teātris... Pagātni nevar atgriezt, bet var mēģināt izprast – to darīt tiek aicināti arī jelgavnieki. Biļetes var iegādāties Jelgavas pilsētas kultūras namā, „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

30. martā plkst. 19.00 Ikšķiles tautas namā viesosies aktrise Lilita Ozoliņa ar monoizrādi „Regīna”, kuras pamatā ir ikšķilietes Noras Ikstenas darbs „Esamība ar Regīnu”. Sievietes un mākslinieces esamība vienmēr ir mīkla. Šī ir iespēja atklāt pavisam citu Regīnu Ezeru, nekā pazīstam no viņas prozas vai latviešu literatūras stundām. Un šī ir arī trīs spēcīgu personību un paaudžu tikšanās. Konfrontējot rakstnieces dzīvi un daiļradi, izrāde sapludina realitāti un spēli, velkot paralēles – rakstniece savu dzīves materiālu pārrada prozā līdzīgi, kā to dara aktrise uz skatuves. Mākslā viņa var atļauties būt labāka, sliktāka, cēlāka, nežēlīgāka, skaistāka, neglītāka nekā dzīvē. Viņa var būt visāda... Pēc izrādes skatītāji aicināti uz tikšanos ar aktrisi Lilitu Ozoliņu, rakstnieci Noru Ikstenu un režisori Lauru Grozu. Biļetes uz viesizrādi var iegādāties Ikšķiles tautas nama kasē.

31. martā Dailes teātris viesosies Cēsīs, kur plkst. 18.00 a/s „CATA” zālē rādīs Mihaila Gruzdova iestudēto Mihaila Sebastiana romantisko komēdiju „Noslēpumainā zvaigzne”. Kādā provinces pilsētiņā, kurā nekad nepietur ātrvilcieni, ierodas Nezināmā. Viņa ir veidota no mazliet smaržas, mazliet slinkuma un zināmas devas fantāzijas. Tāpat kā zvaigznes. Taču zvaigznēm, tāpat kā cilvēkiem, ir pašām savs ceļš – romantisks un skaists liktenis, kas liek tām meklēt vienai otru un nekad neatrast... Izrādē spēlē Inita Dzelme, Gints Grāvelis, Ģirts Ķesteris, Mirdza Martinsone, Juris Žagars, Juris Bartkevičs, Valdis Liepiņš, Aldis Siliņš, Sarmīte Rubule un Olga Dreģe. Biļetes nopērkamas a/s „CATA” kasē, kā arī „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lvKontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!