Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Bauskas pilī viduslaiku raganu pēcteči(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3856
Bauskas pilī viduslaiku raganu pēcteči(ARHĪVS)
Bauskas pilī viduslaiku raganu pēcteči(ARHĪVS)

Apraksts


17.martā plkst. 17:00 Bauskas pils muzejā maģijas meistari Pecolli apmeklētājus iepazīstinās ar burvju mākslas aizsākumu. Skatītāji uz savas ādas varēs izmēģināt burvju trikus no 1548.gadā Anglijā izdotās grāmatas „The Discoverie of Witchcraft” („Maģijas atklāšana”), tā ir pirmā rakstītā liecība, kas paralēli raganu zinībām pirmo reizi atklāj arī burvju triku noslēpumus. Priekšnesumā izmantos mēles caurduramos īlenus, nažus, ēdienu, monētas un sadzīves priekšmetus.

Viduslaikos raganas un burvji tika uzskatīti par cilvēkiem, kuri savu dvēseli pārdevuši velnam.

Enriko un Dace Pecolli ir profesionāli iluzionisti, kuri ir uzstājušies– ASV, Japānā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Turcijā, Singapūrā un daudzās citās valstīs. Priekšnesumus snieguši teātra, kultūras un iluzionisma festivālos, šovos, televīzijas raidījumos, līdzdarbojušies daudzos projektos. Kā pasākumu vadītāji iluzionisti strādā kopš 1993.gada. Viņu profesionalitāti ir novērtējušas tādas kompānijas kā Coca- Cola, BMV, Mercedes,Volvo, British Airways, L’Oreal, Philiphs un citas. Plašāk ar viņu sasniegumiem var iepazīties mājas lapā www.pecolli.lv.

Pasākums notiek senā dzīvesveida skolas ietvaros. Senās dzīvesveida skolas pasākumi Bauskas pils muzejā notiek kopš 2010.gada. Tās ietvaros apmeklētājiem ir iespēja gūt priekšstatu par Bauskas pils periodam atbilstoša laika cilvēku dzīvesveidu, zinātni, atklājumiem un apgūt dažādas seno amatu prasmes.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē, mākslas salonā Meistars Gothards un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauska.pils@e-apollo.lv (rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma). Biļetes cena– 4,00 Ls pieaugušajiem, 3,00 Ls mācību iestāžu audzēkņiem līdz 18 gadu vecumam. Sīkāka informācija pieejama mājas lapā: www.bauskaspils.lv

Informāciju sagatavoja:
Ilva Bitēna
Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste

Kontakti:
bauska.pils@gmail.com
Tālr.: 63923793

Avots: www.bauskaspils.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Bauskas (bij.Bauskas rajons)
  • Adrese: Bauskas pils
  • Kontaktpersona: Ilva Bitēna
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63923793
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!