Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sestā jūdze ielūdz klubā „Muzikālā Kurtuve”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3901
Sestā jūdze ielūdz klubā „Muzikālā Kurtuve”(ARHĪVS)
Sestā jūdze ielūdz klubā „Muzikālā Kurtuve”(ARHĪVS)

Apraksts


9. martā latviešu mūzikas klubā „Muzikālā Kurtuve” spēlēs DJ Aivars, savukārt 10. martā par lielisku atpūtu vakara gaitā parūpēsies grupa Sestā jūdze.

DJ Aivars ir viens no iecienītākajiem latviešu šlāgermūzikas dīdžejiem, kas pieredzi uzkrājis daudzus gadus strādājot Radio Sigulda. Vakara gaitā jūs izklaidēs iemīļotākie un populārākie latviešu mūzikas hīti, savukārt par piemērotākajiem dzērieniem vakara noskaņai parūpēsies atraktīvākie bārmeņi Siguldā – Juris un Daniels. Uz tēju un gardu kafiju aicinām šoferīšus.

Savukārt sestdien, grupa Sestā jūdze ielūdz uz koncertu, kura laikā tiks spēlēti grupas populārākie gabali. Grupa Sestā jūdze dibināta 2001. gadā vietā, ar nosaukumu Bilska, kas atrodas pēc grupas aprēķiniem 6 jūdzes no vietas, kur (kā kādā dziesmā dzied) radies kantrī Latvijā. Šim attālumam par godu arī radās grupas nosaukums “Sestā Jūdze”. Šobrīd “Sestā Jūdze” tuvojas finišam skaņu ierakstu studijā, kur gatavo izdošanai savu jauno albumu.

Ieeja klubā „Muzikālā Kurtuve” 9. martā līdz 24:00 – bezmaksas, pēc 24:00 – Ls 2. Savukārt 10. martā uz grupas Sestā jūdze koncertu ieejas biļete līdz plkst. 22:00 – Ls 3, pēc pēcāk – Ls 4.

Galdiņus aicinām rezervēt laicīgi, zvanot pa tālruni 27002536

Atpūties ar inteliģenci latviešu mūzikas klubā “Muzikālā Kurtuve, kas pārsteidzošas idejas transformācijas rezultātā ir kļuvusi par vietu atpūtai bez aizspriedumiem dzīvespriecīgā atmosfērā. Milzīgie galdi, kurus balsta cara laika čuguna biķeri, īsta krāsns, koka bluķīši, kas apsegti ar mīkstiem spilventiņiem un ķieģeļu apdare, kas spilgti kontrastē ar tipisku vesterna ainu, raksturo mūzikas kluba „Muzikālā Kurtuve” interjera identitāti. Vide, kurā mūzika piepilda telpu un laiku, ir kā radīta latviešu mūzikas koncertu baudīšanai, lai ļautos dziesmām, dejām, atpūtai un līksmībai.

Uz tikšanos Muzikālajā Kurtuvē!

Klubs „Muzikālā Kurtuve”
Blaumaņa iela 2, Sigulda
Tālr. 27002536
www.muzkurtuve.lv
www.draugiem.lv/www.muzkurtuve.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Siguldas (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Blaumaņa iela 2, Sigulda
  • Kontaktpersona: Irma Grosberga
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 2661 6997
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!