Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kristīnes Opolais sensācija Britu Karaliskajā operā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3592
Kristīnes Opolais sensācija Britu Karaliskajā operā(ARHĪVS)
Kristīnes Opolais sensācija Britu Karaliskajā operā(ARHĪVS)
Kristīnes Opolais sensācija Britu Karaliskajā operā(ARHĪVS)

Apraksts


Soprāns Kristīne Opolais Lielbritānijas vadošajā teātru portāla www.whatsonstage.com operas aptaujā ieguvusi visvairāk balsu kategorijā „Izcils sniegums vadošajā lomā”.

Līdzās šai kategorijai noteikti uzvarētāji arī kategorijās „Labākais jauniestudējums”, „Labākā atgriešanās” un „Izcilākais ieguldījums Londonas operteātros”. Katrā kategorijā bija izvirzīti pieci nominanti, par kuriem kopumā savas balsis atdeva aptuveni 1000 balsotāji. Aptaujas veidotāji to uzskata par vērā ņemamu sasniegumu, jo šāda operas aptauja portālā notika pirmo reizi.

Kristīne Opolais uzvaru kategorijā „Izcils sniegums vadošajā lomā” izcīnīja par titullomu Džakomo Pučīni operā „Madama Butterfly” Londonas Karaliskajā Koventgārdena operā, kur viņa debitēja pērnā gada vasarā.

Pēc dziedātājas debijas Deivids Dž. Pārkers portālā www.whatsonstage.com rakstīja: «Izrādes triumfu nodrošināja latviešu soprāna Kristīnes Opolais magnētiskais sniegums titullomā. Tā bija mākslinieces pirmā uzstāšanās Britu Karaliskajā Operā, un es neatceros vēl sensacionālāku debiju. Par spīti tam, ka dziedātāja tika uzaicināta piedalīties izrādē diezgan vēlu, saslimstot amerikāņu soprānam Patrīsijai Rasetei, viņas sniegums bija izcils. [..] dziedātāja burtiski saplūda ar lomu un spoži nodziedāja visu izrādi – viņas Un bel di vedremo bija nosvērts, kaislīgs un vienlaikus pilns trausluma, pilnībā izdzīvojot tēlu. Sirdi plosošajā ainā, uzzinot, ka Pinkertons viņu pametis un atvadu mizanscēnā no bērna viņa bija vispārliecinošākā no visām Čo-čo-sanām, kādu gadījies redzēt. Dziedātāja tikai taisnīgi atalgota ar vētrainām ovācijām. Vai ir dzimusi zvaigzne? Par to nav ne mazāko šaubu.

[..] Kristīne Opolais šajā vakarā dāvāja absolūti neaizmirstamu, majestātisku, aizraujošu, teicami izspēlētu un izcili nodziedātu Čo-čo-sanu.”

Kategorijā „Izcils sniegums vadošajā lomā” Kristīne Opolais konkurenti, atpaliekot no viņas ar ievērojami mazāku balsu skaitu, bija Sir John Tomlinson, Alice Coote, Allan Clayton un Stuart Skelton.

Jāatgādina, ka 6. martā Kristīne Opolais saņēma arī Latvijas Lielo mūzika balvu kategorijā „Par izcilu sniegumu”, kur viņa tika izvirzīta par solokoncertu pagājušā gada 12. martā Latvijas Nacionālajā operā.

Informāciju sagatavoja:
Liene Jakovļeva
Kultūras un izklaides aģentūras „Četras saules” sabiedrisko attiecību vadītāja
26322111
liene.jakovleva@gmail.com

Foto: Karlīna Vītoliņa
Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26322111
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!