Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Valmierā "Es esmu savas dzīves autors"(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3880
Valmierā "Es esmu savas dzīves autors"(ARHĪVS)
Valmierā "Es esmu savas dzīves autors"(ARHĪVS)

Apraksts


Turpinot Tematisko vakaru ciklu, ceturtdien, 29. martā, plkst.18:00 Vidzemes Olimpiskā centra Sporta rehabilitācijas centrā, J. Daliņa ielā 2, par tēmu "Es esmu savas dzīves autors" būs iespēja tikties ar pozitīvās domāšanas centra "Pavasara studija" vadītāju un grāmatas "Ieelpo laimi un mīlestību" autori Inesi Prisjolkovu.

Inese Prisjolkova savu dzīvi velta laimes, veiksmes un mīlestības tēmai. "Būt laimīgam ir ļoti, ļoti viegli - izproti Dieva un Visuma likumus un dzīvo saskaņā ar tiem" - apgalvo autore. " Ja mēģinām iet pret, tad sākas neveiksmes, nelaimes, slimības un bēdas." Par to, kā dzīvot laimīgu un mīlestības piepildītu dzīvi, kā but laimīgam, bagātam, veselam jau šeit un tagad un kā baudīt savu dzīvi jomu pa jomai, Inese Prisjolkova atklāj savā grāmatā un centrā "Pavasara studija".

Tematiskais vakars "Es esmu savas dzīves autors" būs iepazīšanās tikšanās un saruna par to, kā mainīt attieksmi uz "es izvēlos", "es lemju", "es varu" un "es daru".

Ieejas maksa seminārā Ls 5,00. Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās pa tālruni: 64224184.

2011. gadā klajā nākuši Ineses Prisjolkovas darbi: "Mana laimes dienasgrāmata" un "Sajūtu kalendārs 2012". Autorei izdoti meditāciju un afirmācijas audio ierakstu CD, kā arī nesen krievu valodā iztulkota Ineses Prisjolkovas pirmā grāmata "Ieelpo laimi un mīlestību".

Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Vidzemes Olimpiskais centrs
  • Kontaktpersona: Anita Deigele
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64207177
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!