Ceturtdiena, 7. Decembris, 2023
Dzirkstīte, Anta, Antonija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Koncerts „Šī dzīve ir spēle”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3588
Koncerts „Šī dzīve ir spēle”(ARHĪVS)
Koncerts „Šī dzīve ir spēle”(ARHĪVS)

Apraksts


24. martā, īsi pirms Starptautiskās Teātra dienas, kamerkoris „Salve” aicina uz koncertu „Šī dzīve ir spēle”, kas veltīs kora 13. dzimšanas dienai un tā mākslinieciskās vadītājas un galvenās diriģentes Baibas Ozoliņas 50. jubilejai. Koncerts notiks sestdien, 24. martā, plkst. 17.00 Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas Lielajā zālē (Kronvalda bulvārī 8).

Koncertā skanēs dziesmas no savulaik populārām teātra izrādēm, kas nu jau dzīvo savu dzīvi, kaut izrādes sen ierakstītas teātra vēsturē. „Lilioms”, „Trīs musketieri”, „Šerloks Holmss”, „No saldenās pudeles”, „Šveiks”, „Meža gulbji”, „Džons Neilands”, „Sfinksa”, „Sirano de Beržeraks”, „Žanna d` Arka” – šie nosaukumi teātra pasaulē ir teju leģendāri. Un arī mūzika, kas tajās skanējusi un ko radījuši Imants Kalniņš, Raimonds Pauls, Valts Pūce, Jānis Lūsēns, Mārtiņš Brauns un Zigmars Liepiņš, latviešu teātra mūzikas vēsturē ierakstīta zelta burtiem.

Koncertā iemīļotās melodijas atkal iedzīvinās kamerkoris „Salve”, kam pievienosies Dailes teātra aktieris Dainis Gaidelis, pianists Rihards Plešanovs un perkusionists Aleksandrs Jalaņeckis. Koncertā piedalīsies arī jubilāres Baibas Ozoliņas vadītais Jaunolaines kultūras nama senioru vokālais ansamblis „Sarma”. Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.
Ieeja koncertā bez maksas.

Plašāka informācija:
Baiba Ozoliņa
25947022

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Kronvalda bulvāris 8, Rīga
  • Kontaktpersona: Baiba Ozoliņa
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 25947022
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!