Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

„Miers un Bērziņš!”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4025
„Miers un Bērziņš!”(ARHĪVS)
„Miers un Bērziņš!”(ARHĪVS)

Apraksts


27. martā – Starptautiskajā Teātra dienā – aktieri Andris Bērziņš, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello un Raimonda Paula v.nos. ceremonijorķestris aicina uz programmas „Miers un Bērziņš!” pirmizrādi Dailes teātra Lielajā zālē.

Tiek gatavota Maestro Raimonda Paula jaunā dziesmu programma, kas rakstīta Dailes teātra aktieru trio - nenopietni ēverģēlīgs skatījums uz mūsu dzīvi orķestra pavadījumā. Nopietni – pa jokam. Miers un bērziņš!

Pie klavierēm būs Maestro Raimonds Pauls. Līdzās aktieriem Andrim Bērziņam, Harijam Spanovskim un Jānim Paukštello koncertprogrammā piedalīsies arī Ieva Pļavniece, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija un Inita Dzelme. Par muzikālo pavadījumu gādās mūziķi Lauris Amantovs (trombons, tenors), Raivo Stašans (saksofons), Normunds Piesis (trompete), Indriķis Veitners (klarnete), Marko Ojala (akordeons), Māris Briežkalns (sitamie instrumenti), Roberts Brands (tuba) un Ainārs Vilde (alts).

Koncertprogrammas režisors ir Valdis Liepiņš, orķestra muzikālais vadītājs – Ainārs Vilde, bet muzikālais konsultants – Juris Vaivods. Skatuves iekārtojumu veido Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu izvēle ir Jurates Silakaktiņas pārziņā. Radošajā komandā strādā arī gaismu mākslinieks Mārtiņš Kudiņš un kustību konsultante Inga Krasovska.

Programmu „Miers un Bērziņš!” iespējams noklausīties un noskatīties 27. un 28. martā, 3., 24. un 25. aprīlī, kā arī 22. maijā.


Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lv
Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Dailes teātris
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!