Svētdiena, 29. Janvāris, 2023
Valērijs, Aivars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Izstāde PAVASARIS – LATVIJAS GRAFIKA(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3824
Izstāde PAVASARIS – LATVIJAS GRAFIKA(ARHĪVS)
Izstāde PAVASARIS – LATVIJAS GRAFIKA(ARHĪVS)

Apraksts


Šo sestdien, 31. martā plkst. 15:00 tiks atklāta ikgadējā pavasara mākslas skate izstāde „Pavasaris” – tikai vienā mākslas virzienā – grafika un tikai vienā reģionā Latgalē, Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā.

Latvijas mākslas telpā ar biedrības Mākslu pedagogu apvienība iniciatīvu un sadarbība ar biedrību Grafikas kamera, biedrību Latvijas Mākslinieku savienība, Daugavpils Universitātes Mākslas un dizaina katedru un Latgales mākslas un amatniecības centru, atdzimst ikgadējā pavasara mākslas skate - izstāde „PAVASARIS”. Šoreiz mākslas skate tikai vienā mākslas virzienā – grafika un tikai vienā reģionā – Latgalē – Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā.
Turpmākajos gados iecerēts pavasara izstādes realizēt visos reģionos, katrā eksponējot atšķirīgu mākslas virzienu darbus, ik pēc gadiem mainot vietu un virzienu, veicinot un nodrošinot 21.gs. Latvijas mākslas izpausmju daudzveidību un pieejamību reģionos.
Izstādes PAVASARIS – LATVIJAS GRAFIKA mērķis – apzināt Latvijas grafiķus, īpaši akcentēt kvalitatīvu veikumu grafikas mākslā un radīt iespēju katram māksliniekam izteikties laikmetīgā grafikas valodā, savu darbu eksponējot kopīgā Latvijas grafiķu skatē. Apzināties un izstādes formātā parādīt grafikas tehniku priekšrocības un mākslinieku devumu virziena attīstībā! Izstādē piedalās grafiķi un/vai citos mākslas medijos strādājoši mākslinieki un studenti.

Tos, kurus izstāde ir ieinteresējusi to varēs aplūkot no 31. marta līdz 30. aprīlim Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā.


Kontaktinformācija:
Projekta vadītājs un izstādes kurators Māris Čačka
Tālr.: 29114596
E-pasts: maris.cacka@msav.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Līvānu (bij.Preiļu rajons)
  • Adrese: Latgales mākslas un amatniecības centrs. Domes ielā 1, Līvāni
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: + 371 65381855; 28603333
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!