Piektdiena, 18. Jūnijs, 2021
Madis, Alberts
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jēkabpils pilsēta gatavojas Lieldienām(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3282
Jēkabpils pilsēta gatavojas Lieldienām(ARHĪVS)
Jēkabpils pilsēta gatavojas Lieldienām(ARHĪVS)

Apraksts


Jau iestājies astronomiskais pavasaris un tuvojas pavasara saulgrieži – Lieldienas. Kā šos svētkus sagaidīs Jēkabpils pusē?

Pirmssvētku nedēļā 31.martā Krustpils pilī Lieldienu gaidās noritēs „Gardēžu sestdiena”. Pulksten 13.00 pilī viesosies lietuviešu kultūras biedrība “Rasa” no Daugavpils, kas izglītos apmeklētājus par svētku svinēšanu, ēdienu gatavošanu pēc senajām lietuviešu tradīcijām. Protams, neizpaliks arī cienasts, dziesmas, dejas un rotaļas.
Dalības maksa 2.00 Ls. Iepriekšējā pieteikšanās pa tālruni: 65221042 .

Savukārt Jēkabpils Kena parkā Pirmajās Lieldienās 8. aprīlī no plkst 14:00 lieli un mazi ar saulainiem smaidiem, skaisti krāsotām olām un labu noskaņojumu, tiek aicināti priecāties par saules atgriešanos, par to, ka diena paliek arvien garāka. Visi kopā šūposimies, kaulēsimies, ripināsim olas... Kopā ar folkloras kopu iedejosim un ieskandināsim Lieldienas. Latviešu tautas ticējumos teikts: jo lustīgākas Lieldienas, jo jaukāka vasara mūs gaida.

Un kas gan tās par Lieldienām bez Lieldienu zaķiem! Protams, zaķi būs, un tāpēc mazie apmeklētāji tiek aicināti uz pasākumu ierasties ar zaķu austiņām, lai kopā ar lielajiem zaķiem varētu piedalīties daudz un dažādās zaķu rotaļās.

Bet Otrajā Lieldienās 9.aprīlī pulksten 14:00 Jēkabpils Tautas namā pensionāri tiek aicināti uz īpašu Lieldienu svinēšanu. Pasākumu rīko Jēkabpils pensionāru apvienība.
Pasākumā ieeja bez maksas.

Lieldienās tiks rotātas ne tikai Lieldienu olas - Jēkabpils pilsētas māksliniece svētku laikā pilsētai būs sarūpējusi krāšņu un pavasarīgu svētku noformējumu. Saulainus svētkus!

Kontaktinformācija

  • Novads: Jēkabpils nov.(bij.Jēkabpils rajons)
  • Adrese: Jēkabpils
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 65233822; 29556045
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!