Ceturtdiena, 7. Decembris, 2023
Dzirkstīte, Anta, Antonija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Lieldienas Daugavpilī(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3881
Lieldienas Daugavpilī(ARHĪVS)
Lieldienas Daugavpilī(ARHĪVS)

Apraksts


Lieldienu noskaņa Daugavpilī sāksies jau 2. aprīlī, kad Vienības laukumā un pilsētas mikrorajonos tiks uzstādīts svētku noformējums. Šogad, Ķīmiķu rajonu, Forštati un pilsētas centru rotāsim ar krāšņām Lieldienu olām, bet Vienības laukumā svētku simbolu veidosim no dekoratīvo ziedu un klūgu pinumiem 4,5 m augstumā.

6. un 7. aprīlī no plkst. 10.00 – 16.00, 8. un 9. aprīlī no plkst. 12.00 – 16.00 Vienības laukumā darbosies Lieldienu tirdziņš. Tajā varēs iegādāties dažādus amatniecības un rūpniecības izstrādājumus, suvenīrus, pūpolus, ziedus. Lieldienu svētku galdam – maizi, medu, pīrāgus, olas, arī žāvētas zivis, gaļu un citus našķus.
8. aprīlī no plkst. 14.00 – 16.00 aicinām visus uz Vienības laukumu - ģimeniskiem svētkiem „Ai, lielā’i Lieladiena” ar muzikāliem priekšnesumiem, šūpošanos, olu ripināšanu un olu kaujām.

Kopā ar Latviešu kultūras centra, Daugavpils poļu kultūras centra, Daugavpils vācu biedrības „Erfolg”, Latvijas Lietuviešu kopienas Lietuviešu nama un Daugavpils Latviešu biedrības kolektīviem piedalīsimies Lieldienu darbnīcās un veidosim mājās izkrāsoto, skaistāko olu izstādi, par ko svētku rīkotāji sagādās dāvanas.

9. aprīlī plkst.14.00 aicinām visus uz Vienības nama koncertzāli, kur notiks tautas mūzikas un deju kolektīvu koncerts „Lieldienu šūpolēs”. Klausīsimies tautas dziesmas un skatīsimies dejas Daugavpils Latviešu kultūras centra folkloras dziesmu un deju kopas „Svātra” un Vitebskas valsts iestādes „Kultūras centrs „Vitebska” Baltkrievijas Republikas nopelniem bagātā amatiermākslas kolektīva - deju ansambļa „Ļavoniha” izpildījumā.

21. aprīlī plkst.14.00 aicinām piedalīties Pareizticīgo Lieldienu svinēšanā „Праздник праздников – Пасха Христова”, kas notiks Krievu kultūras centrā, Tautas ielā 11.

Lieldienas rīko: Daugavpils pilsētas dome un Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar pašvaldības iestādēm.

Kontaktinformācija

  • Novads: Daugavpils
  • Adrese: Daugavpils
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!