Sestdiena, 27. Februāris, 2021
Līva, Līvija, Andra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Gulbenē notiks pirmais zaļais tirdziņš(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3125
Gulbenē notiks pirmais zaļais tirdziņš(ARHĪVS)
Gulbenē notiks pirmais zaļais tirdziņš(ARHĪVS)

Apraksts


14.aprīlī Gulbenē, Jaunatnes parkā, kur mājo bronzā kaltie pilsētas simboli – gulbji – no plkst. 9.00 līdz 13.00 novada iedzīvotāji un pilsētas viesi ir aicināti apmeklēt Zaļo tirdziņu.

Tirdziņā būs sarūpētas garšīgas vietējo amatnieku un mājražotāju gatavotās lietas acīm, nāsīm un galvenais garšas kārpiņām: dažādu garšu sieri, mājās cepta maizīte, medus, mājas vīni, gaļa un zivis. Šeit varēs iepirkt arī stādus dārziem, skaistumlietas sirdspriekam, kā arī dizaina priekšmetus un citas noderīgas lietas sadzīves un ikdienas rotāšanai. Tirdziņa atmosfēru spilgtinās ne tikai rosīgie amatnieki, mājražotāji un pircēji, bet arī jautra latviešu mūzika.

Zaļais tirdziņš Gulbenē notiks pirmo reizi un ir plānots, ka tas aicinās gan tirgoties, gan pirkt gribētājus vienu reizi mēnesī līdz pat oktobrim. Nākamais tirdziņš notiks 19.maijā, kad Gulbenes novadā ar interesantām aktivitātēm un jaunās tūrisma sezonas atklāšanu tiks atzīmēti Ģimenes nedēļas pasākumi.

Amatnieku un mājražotāju Zaļo tirdziņu organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, draudzējoties un sadarbojoties ar Gulbenes pilsētas pārvaldi, biedrību “Sateka” un Gulbenes kultūras centru.

Kontaktinformācija

  • Novads: Gulbenes (bij.Gulbenes rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26399451
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!