Otrdiena, 31. Janvāris, 2023
Tekla, Violeta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dziesmu skolas” II Sadziedāšanās svētki(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3491
Dziesmu skolas” II Sadziedāšanās svētki(ARHĪVS)
Dziesmu skolas” II Sadziedāšanās svētki(ARHĪVS)

Apraksts


Jaunās dziesmas iemācītas! Balsis ievingrinātas! Laiks visiem mazajiem Daiga Rūtenbergas un Baibas Veismanes-Rezongas muzikālā projekta „Dziesmu skola” dalībniekiem sanākt kopā II Sadziedāšanās svētkos 20.aprīlī plkst.16:00 Talsu 2.vidusskolas sporta hallē (K.Mīlenbaha ielā 32a).

„Dziesmu skola” vēršas plašumā – šogad komponiste Daiga Rūtenberga un mūzikas pedagoģe Baiba Veismane-Rezonga pēc cītīgas jaunās programmas mācīšanas 25 pirmsskolas izglītības iestādēs kopā pulcēs 770 bērnus, kuri pārstāvēs Talsu, Dundagas, un Mērsraga novadus, kā arī Saldu, Liepāju un Rīgu. „Dziesmu skolas” mājā visus gaidīs Skanīgās Notis – Do, Re, Mi, Fa, Sol, La, Si un #♭ –, kā arī nebēdnīgais Kaķis Žanis, kurš arī ir varenas balss īpašnieks!

Lai vieglāk apgūtu jaunās Daigas Rūtenbergas dziesmas, šogad pirmo reizi esam izveidojuši „Dziesmu skolas” dziesmu grāmatu ar Lauras Uščas ilustrācijām. Turklāt mazie dziedātāji ne tikai mācījās dziedāt un muzicēt, bet arī zīmējumos iemūžināja savas muzikālās sajūtas.

Projekta mērķis ir pirmsskolas vecuma bērnos radīt interesi par mūziku, veidot kora dziedāšanas pirmās iemaņas, nostiprināt kora dziedāšanas tradīcijas un dziedošo paaudžu pēctecību.

Skatītāju pulkā ļoti gaidīsim mazo dziedātāju vecākus, omītes un opīšus, draugus un kaimiņus. Aicinām visus novada ļaudis – nāciet un lūkojiet mazo dziedātāju un viņu skolotāju radošo veikumu! Ieeja bez maksas.

LAI SKAN!

Muzikālā projekta „Dziesmu skola” radošā komanda
Tel.: 26434394
e-pasts: rutenbergaveismane@gmail.com
www.dziesmuskola.blogspot.com

Kontaktinformācija

  • Novads: Talsu (bij.Talsu rajons)
  • Adrese: K. Miļenbaha iela 32 a, Talsi
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26434394
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!