Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvijas Radio 2 – Lielās Talkas radio(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4024
Latvijas Radio 2 – Lielās Talkas radio(ARHĪVS)
Latvijas Radio 2 – Lielās Talkas radio(ARHĪVS)

Apraksts


Latvijas Radio 2 šonedēļ aicina visus cītīgi gatavoties Lielajai Talkai, kas notiks jau sestdien 21.aprīlī. Lai sagatavošanās darbi ritētu raitāk un talkošana sestdienā būtu dzīvespriecīga, radio visu nedēļu aicinās klausītākus piedalīties konkursos, bet par talkas aktualitātēm stāstīs īpašās pārraidēs.

Katru rītu līdz plkst. 10:40 klausītāji aicināti piedalīties konkursos un laimēt Lielās Talkas sarūpētās dāvanas. Savukārt katru pēcpusdienu plkst. 16:40 visu jaunāko informāciju par talkošanas aktualitātēm, klausītāji var uzzināt Lielās Talkas dienasgrāmatā.

Ceturtdienas erudīcijas spēlē ”Eiropēdija” plkst. 17:00 arī būs veltīta vides tēmai un tajā piedalīsies Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme, kā arī citi vides eksperti.

Savukārt sestdien – Lielās Talkas dienā, Latvijas Radio 2 visas dienas garumā stāstīs gan par to kā veicas talkotājiem visā Latvijā, gan no plkst.11:00 līdz 12:00 veidos vēlējumu koncertu „1000 sveicieni talciniekiem”. Vēlējumus talcinieku atbalstītāji varēs nodot, zvanot uz tiešo ēteru, pa tālruni 67211318.
Sestdien noslēgsies arī Latvijas Radio 2 un Lielās Talkas veidotā koršķīšu akcija. Izmantojot savāktos plastmasas pudeļu korķīšus, kurus vēl līdz piektdienai var nodot Rimi veikalos vai vietējā pašvaldībā, Kronvalda parkā iepretim Rīgas Brīvostas pārvaldei tiks veidota Pasaules karte. Pēc talkošanas uz parku tiek aicināti arī talkotāji, kur Latvijas Radio 2 DJ Aivis līdz plkst. 18:00 spēlēs lieliskas dziesmas Lielās Talkas pēcpasākuma ballītē.

Latvijas Radio 2 klausieties arī mājas lapā www.latvijasradio.lv, bet programmu jaunumiem sekojiet līdzi sociālo tīklu kontos: www.facebook.com/LatvijasRadio, www.twitter.com/LatvijasRadio un www.draugiem.lv/LatvijasRadio .


Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv
Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 6720669
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!