Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Krievu romanču vakars „Былые радости”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3515
Krievu romanču vakars „Былые радости”(ARHĪVS)
Krievu romanču vakars „Былые радости”(ARHĪVS)

Apraksts


21. aprīlī plkst. 18:00 Bauskas pilī skanēs 30. gadu krievu tango, valši, romances un tautas melodijas, kuras izpildīs Anta Eņģele (balss, ģitāra) un somu bajānists Marko Ojala. Koncertā skanēs Pjotra Ļeščenko, Aleksandra Vertinska un Allas Bajanovas skaņdarbi.

Programma veidota meklējot līdzsvaru starp noteiktību un romantiku. Ikviena no dziedātājas solo programmai izvēlētajām dziesmām apbur ar melodisko likteņstāstu un temperamentu - par aizrautīgu dzīvi, skumjām un prieku. Krievu valšu izlase piešķir izteikti romantisku skanējumu. Valšu un tango skaņdarbi sarakstīti, sākot ar Krievu – japāņu kara laiku, līdz pat 1958. gadā komponētajai Чёрное море моё/ Mana melnā jūra, kas sākotnēji rakstīta kā kino mūzika. Koncerta nosaukums aizgūts no 19. gadsimta romances teksta dzejas rindām.

Mūziķi kopā spēlē 7 gadus. Šī ir trešā programma, kuru viņi veido kopā. A. Eņģeles repertuārs ir ļoti plašs — no tautasdziesmām līdz roka klasikai. M. Ojala ir universāls mākslinieks - dažādos žanros spēlē elektrisko ģitāru, ir liels Elvisa Preslija fans, zina no galvas visas viņa dziedātās dziesmas. Somiem tango ir asinīs un krievu mūziku tur daudzus gadus māca izcili krievu pedagogi. 2010. gadā A. Eņģele Bauskas pilī uzstājās kopā ar Ivaru Hermani.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē, mākslas salonā Meistars Gothards un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauska.pils@e-apollo.lv (rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma). Biļetes cena– 4,00 Ls. Sīkāka informācija pieejama mājas lapā: www.bauskaspils.lv.

P.s. Stundu pirms un pēc pasākuma darbosies pils kafejnīca

Informāciju sagatavoja:
Ilva Bitēna
Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste
Kontakti:
bauska.pils@gmail.com
Tālr.: 63923793


Kontaktinformācija

  • Novads: Bauskas (bij.Bauskas rajons)
  • Adrese: Bauskas pils
  • Kontaktpersona: Ilva Bitēna
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63923793
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!