Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Gadatirgus „RASĀDU OPLUOTS 2012”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3785
Gadatirgus „RASĀDU OPLUOTS 2012”(ARHĪVS)
Gadatirgus „RASĀDU OPLUOTS 2012”(ARHĪVS)

Apraksts


Latgales stādu un ziedu audzētāji, dārza dizaina un citu dārzam noderīgu lietu, amatniecības un daiļamata meistaru izstrādājumu un lauku labumu tirgotāji, līdz 27. aprīlim aicināti pieteikt savu dalību gadatirgum „Rasādu opluots 2012”, kas notiks 1. maijā Rēzeknē, Kultūras un atpūtas parkā laikā no 10.00-15.00.

Rēzeknes pilsētas kultūras nams sadarbībā ar Latgales stādu audzētājiem organizē daudzveidīgo stādu, amatniecības un daiļamata meistaru izstrādājumu un lauku labumu gadatirgu.
Pavasara gadatirgū „Rasādu opluots 2012” piedalīsies stādaudzētāji no Latgales, piedāvājot ļoti plašu un daudzveidīgu sortimentu. Rēzeknes iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs izdevība iegādāties augststumbru rozes, rododendrus un dekoratīvo lapu krūmus, viengadīgo un daudzgadīgo ziedu stādus, dažādus vīteņaugus, mūžzaļos augus, skujeņus un citus augus, kuri piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem un izaudzēti tepat Latgalē.

Gadatirgū „Rasādu opluots 2012” piedalīsies profesionālais pūšaminstrumentu orķestris „Rēzekne”, konkursa ‘’Rēzeknes cālis’’ finālisti, deju kolektīvs un kapela „Dziga”, deju kolektīvs „Vadži”, bērnu deju kolektīvi „Dziguči” un folkloras kopa „Rūta”, folkloras draugu kopa un kapela „Vīteri, senjoru deju kolektīvs „Zelta atvasara”, Latvijas šlāgeraptaujas finālisti – grupa ‘’Ginc un es’’, dziesmas ‘’Esi latgalīts!’’ autori.

Ieejas maksa - Ls 0,50

Tālrunis informācijai: 29114165, 64625509.
Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas Kultūras nama kultūras metodiķe Rūta Leglere

Kontaktinformācija

  • Novads: Rēzekne (bij.Rēzeknes rajons)
  • Adrese: Kultūras un atpūtas parks, Rēzekne
  • Kontaktpersona: Rūta Leglere
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64625509
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!