Svētdiena, 29. Janvāris, 2023
Valērijs, Aivars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Rīgā notiks pasaules reitinga sacensības Latīņamerikas dejās(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3555
Rīgā notiks pasaules reitinga sacensības Latīņamerikas dejās(ARHĪVS)
Rīgā notiks pasaules reitinga sacensības Latīņamerikas dejās(ARHĪVS)

Apraksts


2012. gada 5. maijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskais sporta deju festivāls „Magic Dance 2012”, kurā būs divas nozīmīgas atklātās pasaules reitinga sacensības Latīņamerikas dejās – „WDSF International Open Latin” un „WDSF Youth Open Latin”.

Festivāla „Magic Dance 2012” un starptautisko sacensību rīkotājs Valdis Škutāns stāsta: „Šīs būs vienas no košākajām, vērienīgākajām un pārsteidzošākajām Latīņamerikas deju sacensībām, kādas jelkad notikušas Latvijā. Uz pasaules reitinga sacensībām Rīgā ieradīsies deviņu valstu deju pāri, kuri šobrīd ir spēcīgākie savā zemē. Par uzvaru Rīgā cīnīsies arī pāri, kuri šobrīd ierindojas pasaules reitinga pirmajā piecpadsmitniekā. Sacensības solās būt sīvas visās kategorijās, tāpēc pasākums būs ļoti interesants gan pašiem dejotājiem, gan viņu atbalstītājiem, gan ikvienam, kas vēlas baudīt pasaules visaugstākā līmeņa dejas burvību un enerģiju.”

Sacensībās piedalīsies vairāk nekā 800 dalībnieku no 15 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Spānijas, Krievijas, Somijas, Rumānijas, Vācijas, Slovēnijas, Austrijas, Čehijas, Baltkrievijas, Itālijas, Ukrainas un Anglijas.

Dejotāju veikumu vērtēs starptautiskās kategorijas tiesneši no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Slovēnijas, Ungārijas, Krievijas, Slovākijas, Spānijas un Beļģijas. Sacensību galvenais tiesnesis būs Pasaules Sporta deju federācijas sporta direktors, sporta deju pasaulē ļoti labi zināmais Marko Sjetass (Marco Sietas) (Spānija).

No plkst. 10.00 līdz 18.00 Ķīpsalā notiks atlases kārtas pasaules atklātajās reitinga sacensībās Latīņamerikas dejās jauniešu un pieaugušo kategorijā, kā arī sacensības bērniem.

Savukārt plkst. 19.30 sāksies festivāla „Magic Dance 2012” vakara daļa, kad notiks visu grupu finālsacensības un labāko pāru paraugdemonstrējumi. Vakara pasākumu vadīs Lauris Reinis, Aleksandra Kurusova un Juris Arājs. Ierašanās – no plkst. 18.30.

Biļetes. Lai klātienē vērotu festivāla dienas programmu, pirms pasākuma jāiegādājas „Magic Dance Expo 2012” biļete, kuras cena ir Ls 2,50. Savukārt ieejas biļešu cenas vakara pasākumā – no Ls 3,50 līdz Ls 6,50. Biļetes uz vakara pasākumu jau var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Ķīpsalā katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00. Tālrunis informācijai: 67067516

Tie, kuriem neizdosies apmeklēt pasākumu klātienē, varēs to noskatīties LTV1 13. maijā plkst. 21.20.

Sacensības un festivālu organizē: Pasaules Sporta deju federācija, Latvijas Sporta deju federācija, Škutāna Deju skola un „Kāzu aģentūra”. Sacensību oficiālā mājaslapa: www.magicdance.lv

Starptautiskais sporta deju festivāls „Magic Dance 2012” notiek starptautiskās dejas mākslas izstādes-festivāla „Magic Dance Expo 2012” laikā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. No 4. līdz 6. maijam Ķīpsalā notiks visdažādāko dejas stilu sacensības un konkursi, kuros sacentīsies gan profesionāļi, gan amatieri, gan bērni. Visas izstādes dienas notiks šovi, paraugdemonstrējumi un deju izrādes. Ķīpsalā tiks prezentēts arī viss nepieciešamais dejošanai – visdažādāko deju stilu tērpi un apavi, deju studiju aprīkojums, deju trenažieri un apmācību materiāli. Savukārt deju skolas un studijas prezentēs savas apmācību programmas, bet deju klubi un kolektīvi aicinās savā pulkā jaunus dejotājus.

Papildu informācijai:
Valdis Škutāns, pasākuma rīkotājs
Tālr.: +371 26355533; e-pasts: valdis@skutanadejuskola.lv

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
Tālr.: +371 67065011, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Ķīpsala
  • Kontaktpersona: Inese Libere
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67065011
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!