Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Daugavpils teātris izsludina maija repertuāru(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3575
Daugavpils teātris izsludina maija repertuāru(ARHĪVS)
Daugavpils teātris izsludina maija repertuāru(ARHĪVS)

Apraksts


Maijā Daugavpils teātris skatītājiem piedāvā iespēju noskatīties visus šīs sezonas jauniestudējumus.

8. un 25.maijā plkst. 18:30 Raimonda Paula mūzikls krievu valodā „Dāmu paradīze”, kura augsto līmeni pēc pirmizrādes atzinīgi novērtēja pats Maestro. Iestudējums ir pirmais teātra direktora Oļega Šapošņikova veikums režijā Daugavpils teātrī. Mūziklā ir redzams daudzu spēcīgu mākslinieku kopdarbs – iespaidīgo scenogrāfiju un skaistos tērpus radījušas Agnese Stabiņa un Inga Bermaka (Spēlmaņu nakts 2010/2011 laureātes), mūzikas aranžējumus veidojis Pāvels Murašovs, horeogrāfijas autore ir Irina Saveļjeva (kuras dejas soļi aizveda M.Naumovu līdz uzvarai „Eirovīzija 2002” konkursā) un, protams, krāšņi baudāms ir aktieru un dziedātāju kolektīva sniegums, jo lomās ir gan LNO soliste Ilona Bagele, gan Lietuvas smagā roka dziedātājs Jeronims Miļus, gan spilgtie Daugavpils teātra aktieri - Egils Viļumovs, Mihails Samodahovs un citi.

12. maijā plkst 18:00 un 20.maijā 15:00 uz teātra skatuves tiks spēlēta Monikas Zīles speciāli Maijai Korklišai latgaliski sarakstītā monoizrāde „Rūžys byudu golūs” (Rozes vaigu galos), kura jau ir iemantojusi skatītāju mīlestību un atzinību. Izrāde ir īpaša arī tāpēc, ka tā ir režisora Pētera Krilova atgriešanās Daugavpils teātrī pēc 17 gadu pārtraukuma.
13. maijā plkst. 15:00 un 30.maijā plkst. 12:00 Edvarda Vulfa trausla rakstura komēdija „Līnis murdā” latviešu valodā. Latviešu dramaturģijas klasikas iestudējumu varētu nosaukt par atdzīvojušos gleznu. Gleznotāja Augusta Līņa mākslinieka darbnīcā no rāmjiem izkāpj gan kolorītie un kaislīgie varoņi, gan viņus saviļņojošās jūtas, radot īstas mīlestības mākslas darbu, kurā biklais un neveiklais atrod sevī drosmi, savukārt aizrautīgais un trakulīgais sastop un novērtē kautrīgumu un tikumu.

17.maijā plkst. 18:30 skatītājiem ir iespēja pēdējo reizi šajā sezonā noskatīties Žana Batista Moljēra komēdiju krievu valodā „ Tartifs jeb varenā XVII gadsimta afēra” – ar šo izrādi aprīlī Daugavpils teātra koletīvs viesojās Pēterburgā teātru festivālā, saņemot skatītāju sirsnīgu atzinību.

18.maijā plkst. 18:30 visiecienītākā un popularitātē nepārspētā Kristīnes Jokstes komēdija latgaliski „Klepernīku pogosta zvaigzne”. Sirsnīgs, iespējams pat gandrīz reāls stāsts par dzīvi Latgalē, kāda nu tā ir, ar pamatīgu humora riekšavu.

19.maijā plkst.19:00 Ērika Emanuēla Šmita „ Oskars un rozā dāma” - eksistenciāla drāma krievu valodā. Aizkustinošais stāsts par mazu zēnu, slimu ar vēzi, kura uzmanību ar aizraujošu spēli piesaistījusi Rozā dāma, neatstāj vienaldzīgu nevienu.

22.maijā plkst. 12:00 Enidas Blaitonas „ Pauks un Šmauks” latviešu valodā. Viktora Jansona režijā stāsts par diviem maziem zaķēniem šķitīs jautrs un interesants ne tikai mazajiem skatītājiem, bet arī vecākiem.

6. un 7. jūnijā plkst. 18:30 būs pirmizrāde komēdijai krievu valodā „Mīļās draudzenītes”. Tā būs lietuviešu režisora Ronalda Atkočūna debija Daugavpils teātrī. Uzveduma pamatā ir Lauras Šeinas Kanningemas romāns „Skaistie augumi” (Beautiful Bodies).


Teātra kases darba laiks:

Darba dienās no 12.00 līdz 19.00
Pārtraukums no 15.00 līdz 16.00
Sestdienās, svētdienās no 11.00 - 17.00,
un 1st.pirms izrādes

Biļešu iepriekšpārdošana arī T/C ”Ditton nams – brīvdienās no 10.00 līdz 15.00.

Atlaides:
• 20% atlaide uz Daugavpils teātra izrādēm ISIC kartes īpašniekiem (piedāvājums neattiecas uz bērnu izrādēm, viesizrādēm, pirmizrādēm un izrādēm ar īpašajām cenām);
• Kolektīviem, sākot no 20 skatītājiem, izrāžu biļetēm atlaide 10%;
• Skolēnu kolektīviem atlaide sākot no 15 skatītājiem – 10%;
• Bērniem ar īpašām vajadzībām uz bērnu izrādēm biļete bez maksas, pavadonim 0.50Ls;
• Senioriem, 20% atlaide uz Daugavpils teātra izrādēm, uzrādot pensionāru apliecību.


Uz drīzu tikšanos Daugavpils teātrī!

Kontaktinformācija

  • Novads: Daugavpils
  • Adrese: Daugavpils teātris
  • Kontaktpersona: Lolita Kozlovska
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 65422818
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!