Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Izdota Valmieras tūrisma avīze PAVASARIS 2012(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3386
Izdota Valmieras tūrisma avīze PAVASARIS 2012(ARHĪVS)
Izdota Valmieras tūrisma avīze PAVASARIS 2012(ARHĪVS)

Apraksts


Valmieras Tūrisma informācijas centrā izdota Valmieras tūrisma avīze, kas informē par aktualitātēm un piedāvājumiem atbilstoši 2012. gada pavasara sezonai.

Pavasara 2012 tūrisma avīzē uzzināsiet par vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu Valmieras pusē 12. maijā, kas vilinās ar, iespējams, smeķīgāko laivu maršu pasaulē "Abuls - Gauja", kā arī gardēžu pikniku un tirdziņu "Gardu muti". Izdevumā iekļauts arī Valmieras un tuvākās apkārtnes tematiskais pavasara piedāvājums "Uz Valmieru PĒC PAVASARA skrienam!", kas veidots četros galvenajos tematiskajos blokos: "Daba mostas", "Pilsēta rosās", "Rokas, kājas lokās" un "Notikumu rotās" .

Tūrisma avīzē ietverti arī šīs puses jaunumi: unikāls un jauns kultūras produkts "Valmieras kultūras karte", izsludināts fotokonkurss "Valmiera četros gadalaikos" pavasara posms, jauni suvenīri Valmieras Tūrisma informācijas centrā, kā arī sniegts atskats par reģionālo tūrisma konferenci Valmierā u.c. aktualitātēm.

Jau ziņots, ka pirmā Valmieras tūrisma avīze "ZIEMA 2012" tika izdota šī gada janvārī. Plānots, ka turpmāk šāds izdevums tiks sagatavots specializēti par Valmieras puses tūrisma jomas aktualitātēm, uzsvaru vēršot uz attiecīgā gadalaika sezonālo piedāvājumu.

Valmieras tūrisma avīzi PAVASARIS 2012 pieejama elektroniski www.visit.valmiera.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Valmiera
  • Kontaktpersona: Anita Deigele
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64207177
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!