Svētdiena, 29. Janvāris, 2023
Valērijs, Aivars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Saldus novada un Saldumu svētki Saldū(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5076
Saldus novada un Saldumu svētki Saldū(ARHĪVS)
Saldus novada un Saldumu svētki Saldū(ARHĪVS)

Apraksts


2012.gada 12.maijā notiks jau otrie Saldus novada svētki. Tie tiks svinēti reizē ar tradicionālajiem Saldumu svētkiem, kas Saldū notiks jau sesto gadu un atklās jauno tūrisma un brīvdabas atpūtas sezonu.

Šogad Saldus novada svētkus caurvīs ūdens tēma, jo svētku moto ir Plūdoņa vārdi: „Ūdeņi runā”. Saldus novads ir bagāts gan ar avotiem un upēm, gan ezeriem, dīķiem un citiem ūdeņiem. Katrā pagastā ir ezers, upe vai citi ūdeņi ar īpašu stāstu un nozīmi, tāpēc Saldus novada svētku programmas ietvaros Kalpaka laukumā tiks izstāstīti, izdziedāti, izdejoti pagastu „Ūdens stāsti”, turpat notiks arī radošās darbnīcas un mākslinieku izstādes.
Līgo skvērā pie strūklakas būs skatuve bērnu un jauniešu programmai, turpat līdzās un rotaļu laukumā notiks Saldumu svētku aktivitātes, bet abas skatuves savienos Lielā iela ar amatnieku un vietējo ražotāju tirgu.

Pēcpusdienā svētku gājiens aizvedīs dalībniekus un viesus uz noslēguma koncertu Kalnsētas parkā. Svētku noslēguma koncertā „Ūdeņi runā” Kalnsētas parkā ūdens stāstus veidos Saldus novada kuplā dejotāju saime, sākot no pirmskolas mazajiem dejotājiem līdz senioriem, kā arī pūtēju orķestri „Saldus” un „Talsi”. Koncertu bagātinās un spilgtus akcentus radīs dūdu un bungu mūzikas grupa „Auļi”. Vakaru noslēgs šīs brīvdabas atpūtas sezonas pirmā zaļumballe, kas notiks Kalpaka laukumā.

Saldus novada uzņēmēju izstāde „Ražots Saldū”
Lai veicinātu vietējā patriotisma veidošanos, kā arī sava novada vērtību un iespēju apzināšanos, šogad Saldus novada svētku ietvaros tiek organizēta Saldus novada uzņēmēju izstāde „Ražots Saldū”, kas notiks Saldus sporta kompleksā divas dienas – piektdien un sestdien – 11. un 12. maijā.

Piektdienā tiks organizēti izstādes apmeklējumi novada skolu jauniešiem, lai iepazīstinātu jauniešus ar potenciālajām darba iespējām un nepieciešamajām profesijām pašu novadā.
Noteiktās stundās izstādi papildinās arī Saldus novada muzikantu veidoti muzikāli akcenti un pūtēju orķestru uzstāšanās.

Aicinām amatniekus, vietējos ražotājus un Latvijā ražotu produktu tirgotājus pieteikt savu piedalīšanos „Saldumu svētku” tirgū 12. maijā, sūtot vēstules uz e-pastu: tic@saldus.lv vai zvanot pa tālr. 63807443 vai 25479829 līdz š.g. 3.maijam. Amatniekiem un vietējiem ražotājiem īpašs svētku piedāvājums - bezmaksas tirgošanās vietas!

Informāciju sagatavoja:
Ieva Ančevska,
Saldus p/a „Saldus TIC”,
tālr. 25479829; 63807443,
e-pasts: ieva.ancevska@saldus.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Saldus (bij.Saldus rajons)
  • Adrese: Saldus
  • Kontaktpersona: Ieva Ančevska
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 25479829
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!