Svētdiena, 2. Aprīlis, 2023
Imgarde, Irmgarde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Skolēni ar vilcienu dosies uz Cēsīm(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3461
Skolēni ar vilcienu dosies uz Cēsīm(ARHĪVS)
Skolēni ar vilcienu dosies uz Cēsīm(ARHĪVS)

Apraksts


Skolēni ar vilcienu uz Cēsīm dosies izzināt un darboties

Sadarbojoties p/a "Cēsu Kultūras un tūrisma centrs" un a/s "Pasažieru vilciens", kā arī Cēsu uzņēmējiem, šajā pavasarī tiek piedāvātas aizraujošas skolēnu ekskursijas. Ikvienai klasei no pieciem dažādiem variantiem ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko ekskursijas saturu un veselu dienu pavadīt Cēsīs.

Dažādos komplektos sakombinētas aktivitātes „Senie notikumi, amati un tradīcijas Cēsīs”, „Stāsti, ko stāsta Cēsis”, „Atraisi savu zinātkāri”, „Cēsis-atklājumu un atjautības pilsēta” papildinās skolēnu zināšanas darbīgā un interaktīvā veidā.

Cēsu pils kompleksa un Seno rotu kalves apmeklējums, ekskursija pa Cēsu vecpilsētu, aušanas darbnīcas „Vēverīšas” apmeklējums vai Seno lietu stāsti Cēsu muzeja atklātajā krājumā bērniem sniegs ieskatu mūsu valsts kultūrā un vēsturē. Savukārt Bērnu zinātnes centra „Z(in)oo” apmeklējums radīs izpratni par fiziku, mehāniku, ķīmiju un matemātiku.

„Tā kā vilciens ir ekonomiski izdevīgs, ekoloģiski tīrs un videi draudzīgs transporta līdzeklis, ar kuru ērti var nokļūt līdz Cēsīm, tad šoreiz skolēnu pavasara ekskursijām gribam ieteikt tieši šādu pārvietošanās veidu,” saka Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja Andra Magone. „A/s „Pasažieru vilciens” skolēnu klasēm piedāvā īpašo cenu braucienam ar vilcienu abos virzienos. Protams, arī tie skolēni, kuriem nav iespējas izmantot vilcienu, ir laipni aicināti atbraukt uz Cēsīm. Atsauksimies uz ikvienu lūgumu izstrādāt individuāli tematisko maršrutu pa Cēsīm, kas varētu palīdzēt apgūt jaunas zinības vai papildināt mācību procesu.”

Maršruti tika izstrādāti ņemot vērā to, ka īpaši maijā un jūnijā skolēnu klases ļoti aktīvi dodas mācību ekskursijā pa Latviju. Sazinoties ar Cēsu Tūrisma informācijas centru, programmas saturu ir iespējams mainīt, papildināt vai pat pagarināt.


Informāciju sagatavoja:
Daiga Janševska
Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.64127636;28342115
e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv
www.cesis.lvKontaktinformācija

  • Novads: Cēsu (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: Cēsis
  • Kontaktpersona: Daiga Janševska
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64127636
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!