Svētdiena, 29. Janvāris, 2023
Valērijs, Aivars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Aicinām pieteikties jaunos fotogrāfus radošajā nometnē KAROSTA – FOTO OSTA 2012!(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3149
Aicinām pieteikties jaunos fotogrāfus radošajā nometnē KAROSTA – FOTO OSTA 2012!(ARHĪVS)
Aicinām pieteikties jaunos fotogrāfus radošajā nometnē KAROSTA – FOTO OSTA 2012!(ARHĪVS)

Apraksts


Liepājas Karostā 13.-17. jūnijā notiks radošā nometne KAROSTA – FOTO OSTA 2012.

Radošās nometnes dalībnieku darbu galvenais akcents būs Karostas iedzīvotāju portreti, karostnieki savā ierastajā vidē. Nometnes nobeigumā Karostas iedzīvotāju portreti tiks izdrukāti lielformāta drukā, un lielās fotogrāfijas izvietotas Karostas pilsētvidē. Karosta uz laiku kļūs par lielu brīvdabas mākslas galeriju, kur karostnieki būs mākslas daļa, un māksla piederēs viņiem pašiem.

Izlīmējot lielformāta plakātus uz Karostas izdemolēto namu sienām, tie piesaistīs uzmanību un aizēnos ēku šī brīža veidolu, ļaujoties ilūzijai par citu, labāku pasauli, kurā galvenais ir karostnieks, neatkarīgi no viņa uzskatiem, ienākumiem un pagātnes. Svarīgi, ka Karostas iedzīvotāji tiks iesaistīti projektā. Tas ļaus viņiem sajusties kā mākslas iedvesmotājiem un nozīmīgai mākslas projekta daļai. Savukārt izstādes skatītājiem, redzot Karostas iedzīvotāju lielformāta portretus, mainīsies stereotipi par karostniekiem kā “citas pasaules” iedzīvotājiem. Viņi sapratīs, ka Karostā dzīvo tādi paši cilvēki, kam ir tādas pašas cilvēciskās emocijas, vajadzības un problēmas.

Nometnē KAROSTA – FOTO OSTA 2012 piedalīsies vairāki profesionāli Latvijas fotomākslinieki, un tiek aicināti pieteikties jaunie fotogrāfi – iesācēji. Jaunajiem fotogrāfiem programmas ietvaros notiks lekcijas un praktiskā apmācība par tēmām:
1. Portretu fotografēšanas psiholoģiskie aspekti;
2. Portretu fotografēšanas tehniskie risinājumi, kamera, gaismas;
3. Portretu apstrāde datorā - tonalitāte, faktūra.

Svarīga nometnes daļa būs abu grupu, profesionāļu un iesācēju, pieredzes apmaiņa, uzņemto fotogrāfiju skates, apspriešana un analīze. Labākie jauno fotogrāfu darbi tiks iekļauti brīvdabas izstādē.

Radošo nometni KAROSTA – FOTO OSTA 2012 rīko Karostas glābšanas biedrība. Dalība nometnē ir bez maksas. Dalībniekiem jābūt līdzi fotoaparātam, vēlams arī dators fotogrāfiju apstrādei un atlasei. Nometnes bāzes vieta un lekciju norises vieta būs Karostas Apmeklētāju centrs.
Nometnes dalībniekiem tiek piedāvāta dzīvošana Karostas cietumā, kas pērn ieguvis pasaules neparastākās un pārsteidzošākās viesnīcas titulu. Maksa par nakšņošanu Ls 8 par nakti. Maltītes varēs ieturēt Karostas cietuma bufetē.
Pieteikties nometnei var pa e-pastu fotoosta@karosta.lv

Radošā nometne KAROSTA – FOTO OSTA ir jauna tradīcija Karostā. Tā notika jau pērn. 2011. gadā notikušās nometnes labākie darbi tika izstādīti ceļojošā foto izstādē KAROSTA – FOTO OSTA, kas tika eksponēta Liepājā, Kuldīgā, Aizputē un Ventspilī, tālāk tā ceļos uz Talsiem un Rīgu.

Radošo nometni KAROSTA – FOTO OSTA 2012 finansiāli atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Monta Krafte
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26488200
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!