Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3355
IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs(ARHĪVS)
IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs(ARHĪVS)
IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs(ARHĪVS)
IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs(ARHĪVS)
IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs(ARHĪVS)

Apraksts


Jau pēc viena mēneša, 9.jūnijā dziedātājs, mūziķis un tautā iemīļotais mākslinieks Igo kāps uz Vidzemes pērles - Cēsu Pils parka estrādes skatuves, lai priecētu skatītājus jubilejas koncertu cikla „MANI 50” pirmajā koncertā.

Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, šogad svinēs apaļu jubileju, ko krāšņi atzīmēs ar 3 koncertu ciklu, kuram dots nosaukums „MANI 50”. Koncerti notiks Cēsīs, Dzintaru koncertzālē Jūrmalā, bet īpaša jubilejas dāvana pazīstamajam dziedātājam būs koncerts dzimtajā pilsētā Liepājā, Igo dzimšanas dienā - 29. jūnijā.

Mūziķa Igo koncerti būs grandiozi ne tikai ar to, ka tajos piedalīsies populārā dziedātāja skatuves kolēģi, ar kuriem viņš sadarbojies savas karjeras laikā, bet arī tautā tik ļoti mīlētie un leģendārie latviešu komponisti, kas iedvesmojuši Igo gan uz skatuves, gan dzīvē un radījuši skaņdarbus tieši Igo dziedājumam.

Cēsu Pils parka estrādē jubilejas koncertu ciklā „MANI 50” kopā ar Igo būs komponisti Zigmars Liepiņš un Valts Pūce, operdziedātāja Evija Martinsone, dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Artis Dvarionas un Rolands Ūdris, talantīgā un virtuozā koklētāja Laima Jansone, kā arī "Latvijas Zelta talanti 2012" laureāts - koklētājs Ansis Jansons, šova "OKartes skatuve" līdere Antra Stafecka, saksofonists Zintis Žvarts, Igo pavadošā grupa un, protams, Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā.

Igo jubilejas koncerts paredzēts divās daļās un tajā varēs dzirdēt ne tikai tautā tik ļoti mīlēto Igo zelta repertuāru un jaunāko veikumu, bet arī mūziķa savulaik izpildītos skaņdarbus no Zigmara Liepiņa rokoperas „Lāčplēsis”, operas „Parīzes Dievmātes katedrāle” un 90. gadu nogalē tapušā Jāņa Lūsēna muzikālā cikla „Kā maigi dzelošs rožu krūms”, kura pamatvērtība ir rosināt latviešu tautas patriotismu.

Latviešu tautas varonim Lāčplēsim spēks slēpās ausīs. Komponists Zigmars Liepiņš, jautāts par Igo atbild: „Igo spēks slēpjas īpašā spējā pāriet pāri visiem satricinājumiem, ko sagādā dzīve un pārvarēt visas iespējamās grūtības. Igo ir cilvēks, kas nekad nepadodas un cīnās līdz galam, lai beigās vienmēr izietu kā uzvarētājs.”
IGO jubilejas koncerti „MANI 50”:
Cēsu Pils parka estrādē 9. jūnijā plkst.20:00 (ieeja no plkst. 19:00)
Dzintaru koncertzālē 17. jūnijā plkst. 20:00 (ieeja no plkst. 19:00)
Liepājas koncertdārzā „Pūt, Vējiņi!” 29. jūnijā plkst. 20:00 (ieeja no plkst. 19:00)
Biļetes - „Biļešu Paradīze” kasēs.

Kontaktinformācija

  • Novads: Cēsu (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ieva Šteinberga
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 29621901
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!