Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Muzeju nakts pasākumi Valmierā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3949
Muzeju nakts pasākumi Valmierā(ARHĪVS)
Muzeju nakts pasākumi Valmierā(ARHĪVS)

Apraksts


Ar plašu pasākumu programmu 19. maijā tiks atzīmēta Starptautiskā Muzeju nakts Valmierā.

No pl. 19:00 Valmieras muzejs (Bruņinieku iela 2) piedāvās izstādes, muzikālus sniegumus, radošās mākslas darbnīcas un citus pārsteigumus Muzeja nakts pasākumos "Krāsainā Valmiera" .

No pl. 22:00 līdz 01:00 būs atvērts arī Valmieras Tūrisma informācijas centrs (Rīgas iela 10), aicinot ģimenes un citus interesentus piedalīties vakara-nakts foto orientēšanās pasākumā. Izveicīgākie un zinošākie saņems balvas no Valmieras Tūrisma informācijas centra un Valmieras uzņēmējiem.

No pl.19:00 ikvienam interesentam būs iespēja doties braucienā ar pirmo Gaujas tramvaju Latvijā. Pirmā ūdens tramvaja līnija Latvijā kursēs no piestātnes vecpilsētā ik pēc 30 minūtēm, gan valmieriešiem, gan pilsētas viesiem ļaujot iepazīt ievērojamākos Valmieras apskates objektus no Gaujas. Viens brauciens ilgs 30 minūtes. Pasažieriem būs sarūpēta atbilstoša izklaides programma.

No pl. 19:00 līdz 01:00 uz „Muzeju nakts” pasākumiem aicina arī Valmieras Drāmas teātris (Lāčplēša iela 4). Pasākumu laikā varēs vērot īpaši sagatavotu performanci, apskatīt izstādes un iegādāties biļetes ar ievērojamām atlaidēm. VDT aktieru piedāvātā performance „REM20” nakts laikā notiks sešas reizes – pulksten 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 24.00 un 1.00 naktī.

Starptautiskās muzeja nakts ietvaros no plkst. 18:00 līdz 1:00 esiet laipni aicināti baudīt teātra un kino mūziku Valmieras Drāmas teātra kafejnīcā "Ceturtais Cēliens". Jūsu labsajūtai kafejnīcas pavāri cienastam būs sarūpējuši gan gardas uzkodas un kūkas, gan vīnu un balzāmu.


Informāciju apkopoja:
Valmieras pilsētas pašvaldības
Tūrisma informācijas konsultante
Anita Deigele
T. 64207177

Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Valmieras muzeji
  • Kontaktpersona: Anita Deigele
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64207177
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!