Otrdiena, 31. Janvāris, 2023
Tekla, Violeta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Līdzsvars 2012 aicina Ērgļos(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3208
Līdzsvars 2012 aicina Ērgļos(ARHĪVS)
Līdzsvars 2012 aicina Ērgļos(ARHĪVS)

Apraksts


Ir sākusies jaunā piedzīvojumu sacensību Līdzsvars 2012 sezona. Spilgtas emocijas, jaunas iespējas un neskarts sacensību apvidus – tas viss mūs sagaida jaunajā sezonā!

26.maijā Ērgļos notiks Līdzsvars sacensību otrais - nakts posms. Ērgļi – vieta, kas kādam neizsaka neko, bet citam .... Rūdolfa Blaumaņa Brakus, slēpotāju vilciena galapunktu, SEB velo posmu. LĪDZSVARAM ar studentu dienām RTU ziemas sporta bāzē Brakos un naksnīgām pastaigām uz ballēm Ērgļos.

LĪDZSVARS grib parādīt nakts krāšņumā interesanto un nebūt ne vieglo Ērgļu apkārtni. Tāpat kā pagājušajā sezonā, arī šogad lielu uzmanību pievērsīs interesantiem un āķīgiem uzdevumiem. Tomēr būs arī pārmaiņas, jo šogad katrā posmā vēlas likt akcentu uz kādu konkrētu disciplīnu – vienā būs vairāk jābrauc ar riteni, citā vairāk būs laivas, citā noteicošais būs skrienamie, ejamie gabali – Ērgļos uzsvars būs uz kājām.
Starta vietai ir izraudzīta Ērgļu vidusskola.
Visi starta un finiša laiki būs atbilstoši nolikumam:
Klase Sporta Tautas Ģimenes
Reģistrācija no 13:00 no 13:00 no 13:00
Kapteiņu sanāksme 14.30 19:30 15:30
Starts 15.00 20:00 16:00
Finišs 7:00 6:00 18:30
Apbalvošana 9:00 8:00 19:00
Kontrollaika beigas 11:00 10:00 20:00

Distanču parametri kilometru ziņā nedaudz
atšķirsies no nolikumā minētajiem. Mazliet lielāks uzsvars būs uz kāju posmiem, bet tie nebūs pārāk gari, jo Ērgļi nav Pierīgas parki, kur var redzēt 1km uz priekšu. Kā jau nakts posmā, veiksmīgas distances pievarēšanai būs nepieciešams lukturītis un noteikti paņemiet rezerves baterijas. Tāpat šis posms ir paredzēts kā garais – sporta klasei – 16 stundas, tautas klasei 10 stundas(uzvarētāju laiki), tāpēc iesakām paņemt papildus pārtikas rezerves. Komandas, kam Ērgļu posms būs pirmais, dalībnieku numurus saņems starta pakās, pārējiem - neaizmirstiet tos mājās.

Apvidus ļoti dažāds. Būs gan kalni, gan purvi un Ogres upe. Vietām tīri meži, bet citur aizaugušas pļavas un riktīgi Latvijas džungļi. Ceļi, pārsvarā, labi braucami. Ja pārāk nemaldīsieties, ritenis jāstumj tikai pāris vietās.

Distance plānota, lai nav pārāk traki un smagi, uzsvaru liekot uz skaistām, interesantām vietām un nakts burvību. Ātrumu ierobežos tumsa, arī garu un garlaicīgu pārbraucienu nebūs. Ar grūti atrisināmiem rēbusiem nenoslogosim, bet - atslābt nevarēs. Visu laiku būs jākoncentrējas uz distances uzdevumiem. Piedzīvojums būs – gan ķermenim, gan prātam!

Ja nu kāds vēl nevar izšķirties, kurā klasē labāk piedalīties, atgādinājums redzējumam par klasēm.
Ģimenes klases distance ir plānota, lai tajā būtu interesanti gan pieaugušiem, gan bērniem, jo noteicošais nebūs spēks un ātrums, bet gan atjautība un izveicība. Ģimenes klasē uzvarētājs būs ikviens, kas uzdrošinājies piedalīties, tāpēc gaidīti gan mammas, tēti kopā ar bērniem (mazākajam pagājušajā gadā vēl nebija 2 gadi), gan radi, draugi, paziņas un arī citu klašu komandu līdzjutēji. Tā ir klase ikvienam, kas vēlās izmēģināt, ko nozīmē piedzīvojumu sacensības.

Tautas klase– laba draugu kompānija, kas vēlas nedaudz izkustēties un saturīgi pavadīt laiku pie dabas. Mazliet izaicināt sevi un iepazīt līdz šim nezināmo. Klase, kur fiziskā sagatavotība nav noteicošā, galvenais ir gribasspēks. Tautas klase būs īstā iesācējiem, atsācējiem un vienkāršiem dabas mīļotājiem- tiem, kam prieku sagādā izvilkt no šķūnīša riteni, no kedām notraust putekļus un baudīt sportisko procesu.

Sporta klase – cilvēkiem ar piedzīvojumu sacensību rūdījumu. Tāpat tiem, kas jūtas par sevi pārliecināti un ar fiziskām aktivitātēm nodarbojas vairāk kā 1x nedēļā- regulāri brauc ar riteni, skrien, orientējas, kam virves nav svešvārds un piedzīvojumu gars mājo dvēselē.
Pirms pieteikšanās, lūdzu, rūpīgi iepazīstaties ar nolikumu (www.lidzsvars.lv).

Tiekamies Ērgļos!

Avots: www.ergli.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Ērgļu (bij.Madonas rajons)
  • Adrese: Ērgļi
  • Kontaktpersona: Ilze
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64871299
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!