Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Open the summer party(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3747
Open the summer party(ARHĪVS)
Open the summer party(ARHĪVS)

Apraksts


Jautrs un enerģijas piepildīts pasākums notiks šī gada 24. maijā plkst. 20:00 viesnīcā „Park Hotel Latgola” restorānā PLAZA, Ģimnāzijas ielā 46, Daugavpilī kur notiks grupu „Headphones” un „NRG” koncerts – ballīte „Open the Summer Party”.
Koncerts notiks 2 daļās – 1. daļā grupas „Headphones” un draugu „NRG” koncerts, bet 2. daļā par jautru ballīti parūpēsies „Headphones”

Grupa „Headphones” piedāvā ieskatu labākajos funk, funk – rock un rock hītos. Netiek aizmirsts par tādām grupām kā „Red Hot Chili Peppers”, „Coldplay”, „Foster the People” un citiem pasaulslaveniem mūziķiem. Grupa savu darbību ir aizsākusi 2011. gada oktobrī, taču jau ir paspējusi piedalīties jauno grupu konkursā „Chemical Reaction” Daugavpilī, kur ir saņēmusi 2. vietu un diplomus par labāko basistu, vokālistu, bundzinieku, par spilgtāko skatuves personību, kā arī skatītāju simpātiju balvu. Grupas sastāvā ir Armands Varslavāns – ģitāra, vokāls, Matīss Uškāns – bungas un Alex Bulfinch (Aleksands Podzemeļnihs) – vokāls, elektronika, Tatjana Nizjulko – bass un Oļegs Goloveckis – taustiņinstrumenti, saksofons.

Grupa „NRG” ir akustisks roka duets, kura sastāvā ir solists un ģitārists Francis Dove (Jaunzēlande) un soloģitārists Rihards Rikmanis (Rīga). Viņi improvizētā manierē izpilda roka klasikas skaņdarbus, kā, piemēram, Led Zeppelin, Džimija Hendriksa, Queen, Pink Floyd un citu grupu un autoru skaņdarbus, kā arī savus oriģināldarbus.

Kontaktinformācija

  • Novads: Daugavpils
  • Adrese: Park Hotel Latgola
  • Kontaktpersona: Ruta Priede
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 65404900
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!