Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Smiltenes novada teātra svētki - „Uz Mēriem ar ciskadrilli”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3515
Smiltenes novada teātra svētki - „Uz Mēriem ar ciskadrilli”(ARHĪVS)
Smiltenes novada teātra svētki - „Uz Mēriem ar ciskadrilli”(ARHĪVS)

Apraksts


2.jūnijā jau otro gadu Bilskas pagasta „Mēru muižā” notiks Smiltenes novada teātra svētki - „Uz Mēriem ar ciskadrilli”, kur gaidāmie svētki solās būt kā viena liela teātra izrāde, kurā ikviens varēs imropvizēt un izspēlēties pēc sirds patikas.

„Teātra svētku galvenais uzdevums ir pulcināt kopā visus novada teātra spēlētājus un mīlētājus. Īsti svētki izdodas tikai tad, ja ikviens ir to dalībnieks, nevis tikai vērotājs,” tā par teātra svētku ideju stāsta Smiltenes novada muzeja vadītāja un svētku organizatore Zinaida Bērza.

Svētku programma solās būt pilna pārsteigumu, jau no plkst. 12.00 svētku apmeklētājus sagaidīs un uzrunās galvenais teātra āksts. Visas dienas garumā darbosies Smiltenes novada amatierteātru gardumu un mīļu lietiņu tirdziņš, notiks lielās teātru zupas vārīšana un ēšana, Ciskadriļļu brauciens. Mazos svētku apmeklētājus izklaidēs muižas tīģerītis, bet savas aktiera dotības ikviens varēs izmēģināt improvizācijas teātra darbnīcās. Visam tam pa vidu uz lielās muižas parka skatuves varēs noskatīties un baudīt novada amatierteātru jaunākos iestudējumus. Tāpat svētku apmeklētāji varēs piedalīties loterijā un laimēt īpaši sarūpētas pārsteiguma balvas no Bilskas pagasta zemnieku saimniecībām „Palejas”, „Bērzi”, „Krijas”, kafejnīcas "Pie muižkundzes" un SIA „Lauku apgāds un meliorācija”. Jāpiebilst, ka loterijas galvenā balva būs īsts teliņš.
Svētku kulminācija sāksies plkst. 19.30, kad pirmo un arī vienīgo reizi skatītājiem būs iespēja noskatīties muzikālu skatu spēli “Īsa pamācība mīlēšanā”, kur lomās iejutīsies vairāk nekā 27 aktieri – lomās gan pieredzējuši aktieri, gan tādi, kam tā būs pirmā aktierspēle.

Galvenajās lomās būs Aigars Veldre un Laimonis Matulis, taču dažādas lielākas vai mazākas lomas spēlēs arī Smiltenes novada kultūras darbinieki, pagastu pārvalžu vadītāji un deputāti.
„Ir jāuzteic visu dalībnieku centieni - visi šie cilvēki ikdienā ir aktieri - šī jēdziena vispozitīvākajā izpratnē. Ļoti radoši un centīgi gatavojas, piemēram, Blomes pagasta pārvaldnieks Gaidis Bogdanovs un domes juriste Sanita Mickeviča. Pārslu Jansoni ieraudzīsiet ļoti kolorītā tēlā. Mēģinājumu laikā ir izveidojusies pat jauna kapella,” tā izrādes gatavošanos raksturo skatu spēles režisore Zinaida Bērza.

Kontaktinformācija

  • Novads: Smiltenes (bij.Valkas rajons)
  • Adrese: Mēru muiža
  • Kontaktpersona: Marita Mūze
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64707584
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!