Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Cēsīs notiks Vidzemes Dziesmu svētki(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3529
Cēsīs notiks Vidzemes Dziesmu svētki(ARHĪVS)
Cēsīs notiks Vidzemes Dziesmu svētki(ARHĪVS)

Apraksts


Šajā sestdienā, 2.jūnijā plkst. 19.00 Cēsu pilsētas svētku ietvaros Cēsu pils parka estrādē notiks Vidzemes Dziesmu svētki.

Krāšņā koncertā tiksies ap 1500 koristu, Pūces etnogrāfiskais orķestris, Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestris, kā arī Cēsu deju kolektīvi „Kande" un ''Raitais solis".

Vidzemes Dziesmu svētku mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Klišāns stāsta: „Cēsu svētki tiks veidoti kā stāsti par pilsētu, tāpēc Vidzemes Dziesmu svētku dalībnieki būs arī koristu iemīļotās grāmatas – no pasakām līdz Šekspīram. Tās katrs dziedātājs ņems līdzi uz koncertu, lai grāmatas palīdzētu radīt Cēsu stāstus.

Novadu Dziesmu svētki ir būtiski, lai izdziedātu un novērtētu topošo Dziesmu svētku konceptuālos un muzikālos aspektus, tāpēc koncertu veidos 2013.gada svētku repertuārs.”

Vidzemes Dziesmu svētku virsdiriģentu godā būs Gido Kokars, Ints Teterovskis, Mārtiņš Klišāns, Jānis Baltiņš, Jānis Petrovskis, Mārtiņš Ozoliņš un citi.
Koncerta režisore - Laura Groza.

Pēc koncerta plkst. 22:00 notiks Nakts balle ar pūtēju orķestri „Cēsis” un brāļiem Auzāniem. Ieejas maksa uz Dziesmu svētkiem un Nakts balli: Ls1,-. Ar Cēsu Draugu karti 50% atlaide

Tāpat 2.jūnijā vairāk nekā 2000 Latvijas sieviešu un vīru koru dziedātāju tiksies koncertā Ērgļu novada brāļu Jurjānu memoriālajā muzejā „Meņģeļi”.

Šīs vasaras pēdējais Dziesmu un deju svētku ieskaņu koncerts - Zemgales koru sadziedāšanās - notiks 7. jūlijā Elejas pils parkā.

Dziesmu svētku ieskaņu koncertus rīko Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs un Dziesmu svētku biedrība sadarbībā ar novadu pašvaldībām.

Koncerti notiek ar lieldrauga Latvijas Dzelzceļš, kā arī AS Latvijas valsts meži, Valsts Kultūrkapitāla fonda, Statoil Fuel & Retail Latvia un Sixt atbalstu.

Informatīvie atbalstītāji - Diena, Leta, Latvijas Radio, Pilseta24.lv un draugiem.lv

Informāciju sagatavoja
Inga Bika,
KNMC komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
67228985
inga.bika@knmc.gov.lv

Avots: www.cesis.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Cēsu (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: Cēsu Pils parka estrāde
  • Kontaktpersona: Inga
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67228985
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!