Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Riču Nakts Romantika Rēzeknē(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3454
Riču Nakts Romantika Rēzeknē(ARHĪVS)
Riču Nakts Romantika Rēzeknē(ARHĪVS)

Apraksts


Krāšņi deju priekšnesumi, jaunāko dziesmu pirmatskaņojumi, eksotisko deju teātri un uguņošana – koncertšovā „Riču Nakts Romantika” .

Jau šā gada vasarā, klausītājiem un skatītājiem visā Latvijā būs iespēja piedalīties, ugunīgā koncertšovā ar nosaukumu „Riču Nakts Romantika”. Uz speciāli koncertšovam būvētas estrādes skatuves, krāšņos un pārsteidzošos priekšnesumos uzstāsies – tautā iemīļoti dziesmu izpildītāji, eksotikso deju teātri, muzikālu joku stāstnieki un pirotehnikas meistars.

Programmā: pasaules tautu kaislīgākās dziesmas par kvēlu mīlestību - latviešu, angļu, itāļu, spāņu, romu, krievu un arī latgaļu valodā. Krāšņi deju studijas un eksotisko deju teātra dejotāju priekšnesumi prožektoru gaismās, kā arī jaunāko dziesmu prezentācijas un pirmatskaņojumi, muzikālas parodijas, video projekcijas un pirotehnikas meistara gaismas šovs koncerta izskaņā.

Koncertšovā „Riču Nakts Romantika” piedalīsies tautā iemīļotā grupa „RIČI” , eksotisko deju teātris „Romadance” ,ugunīgo deju studija „Nezāles”, talantīgais muzikālo parodiju virtuozs un joku stāstnieks misters „Neviens”, kā arī uguņošanas salūta veidotāji Uldis & Co.


Avots: www.kasnotiek.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Rēzekne (bij.Rēzeknes rajons)
  • Adrese: . Raiņa iela 29, Rēzekne
  • Kontaktpersona: Kaspars
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: + 371 26705959
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!