Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts koncerts Durbes pilī(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4755
Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts koncerts Durbes pilī(ARHĪVS)
Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts koncerts Durbes pilī(ARHĪVS)

Apraksts


14. jūnijā plkst. 14:00 Durbes pilī (M. Parka ielā 7, Tukumā) Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumu ietvaros notiks bezmaksas kamermūzikas koncerts, kas veltīts uz Sibīriju deportētajiem novadniekiem.

Koncertā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas soliste Gunta Davidčuka un pianiste Ilze Jaunzeme. Programmā latviešu komponistu (Jāņa Kalniņa, Jāņa Mediņa, Ērika Ešenvalda, Riharda Dubras, Emīla Dārziņa, Bruno Skultes) skaņdarbi.

Gunta Davidčuka ir Latvijas Nacionālās Operas soliste. Viņas lomas: Cerlīna operā „Dons Žuans”, Sofija „Vertera”, Ieva „Vikaču mantiniece”, Oskars „Masku balle” u.c. Uzstājusies arī Zviedrijas Karaliskajā operā kā Sofija un Lietuvas Nacionālajā Operas un baleta teātrī kā Papagena operā „Burvju flauta” un Džaneta operā „Mīlas dzēriens”.

G.Davidčuka ir studējusi Latvijas Mūzikas akadēmijā pie A.Gobas un Lietuvas mūzikas akadēmijā pie prof. R.Mačiutes, kā arī Lemmens mūzikas institūtā Beļģijā un dažādās meistarklasēs. Šobrīd savu vokālo mākslu spodrina pie itāļu pedagoga Paolo de Napoli.

Dziedātāja bieži uzstājusies arī kā soliste ārpus Latvijas. Vācijā sadarbojusies ar Šlezvigas-Holšteinas festivāla orķestri, Balthazar-Neumann ansambli un Elbipolis Hamburg orķestri. Latvijā muzicējusi kopā ar kamerorķestri Sinfonietta Rīga un Radio kori, ērģelniekiem I.Apkalnu, L.Bulavu. Īpaša sadarbība izveidojusies ar ērģelnieci K.Adamaiti un saksofonistu A.Sīmani. Ar šiem māksliniekiem kopīgi veidotā koncertprogramma „Dāvida dziesmas” tika nominēta Lielajai Mūzikas balvai (2008). Saņēmusi Latvijas Lielo Mūzikas balvu par spilgtāko debiju (2009). Bijusi arī Kunming Ķīnas TV konkursa laureāte. Bieži piedalās kamermūzikas un mūsdienu mūzikas atskaņojumos.

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Durbes pils, Mazā parka iela 7, Tukums
  • Kontaktpersona: Kristīne Ozola
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63182392
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!