Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

„Valmierā domā un atrod”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3498
„Valmierā domā un atrod”(ARHĪVS)
„Valmierā domā un atrod”(ARHĪVS)

Apraksts


Valmieras Pilsētas svētku laikā piektdien, 6.jūlijā, no plkst.20.00 līdz plkst.24.00 Tūrisma informācijas centrs (TIC) rīkos foto orientēšanās sacensības „Valmierā domā un atrod”.

Dalībniekiem būs iespējams piedalīties divu veidu Valmierā esošo objektu meklējumos. Pirmā sacensība paredz, ka būs jāatrod 30 kontrolobjekti, vadoties pēc fotoattēliem. Kā apliecinājums tam, ka objekts ir atrasts, ir jāuzņem fotogrāfija, kurā attēlots objekts kopā ar vismaz vienu no komandas dalībniekiem. Šajā līmenī fotografēties pie objekta atļauts jebkurā vietā.

Savukārt otrais foto orientēšanas sacensību veids domāts tiem, kuri vēlas lielāku izaicinājumu un azartu, jo komandām būs jāatrod 20 kontrolobjekti, vadoties pēc fotogrāfijām, kurās attēlots kāds elements no objekta. Turklāt zem katra fotoattēla būs objektu raksturojoša anagramma – nosaukums ar sajauktu burtu secību, kuru atšifrējot atklāsies fotogrāfijā attēlotā vieta. Arī šajā līmenī, lai apliecinātu, ka kontrolobjekts ir atrasts, jāuzņem fotogrāfija, kurā ir vismaz viens komandas dalībnieks, taču šoreiz fotoattēlam jābūt uzņemtam precīzi norādītajā vietā.

Jāpiemin, ka, neatkarīgi no sacensību dalībnieki drīkstēs pārvietoties ar kājām, velosipēdiem, automašīnām vai kā citādi, jo galvenais ir pēc iespējas īsākā laikā paveikt uzdevumu. Turklāt ikvienai dalībnieku komandai tiek sniegts viens zvans ekspertam – TIC (tālr. 64207177). Objektu apmeklēšanas secībai nav nozīmes. Pirmajām trim vietām abos līmeņos tiks pasniegtas veicināšanas balvas.

Jau ziņots, ka Valmieras Pilsētas svētki norisināsies no 5.jūlija līdz 7.jūlijam. To laikā apmeklētājiem tiek piedāvātas daudz un dažādas aktivitātes. Ar pilsētas svētku programmu un citām svētku aktualitātēm iespējams iepazīties portālā www.valmiera.lv.

Informāciju sagatavoja:
Justīne Deičmane
Vidzemes Augstskolas studente

Avots:www.valmiera.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64207177
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!