Svētdiena, 20. Oktobris, 2019
Leonīda, Leonīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi Liepājā 2.- 8.07.2012.(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 2758
Pasākumi Liepājā 2.- 8.07.2012.(ARHĪVS)
Pasākumi Liepājā 2.- 8.07.2012.(ARHĪVS)

Apraksts


Otrdiena, 3.jūlijs

ROTAĻU STUNDA MUZEJĀ 
Muzejpedagogu vadībā varēs iepazīt izstādi „Lellīte Lollīte un draugi” un spēlēt iepriekšējo paaudžu bērnu iemīļotās rotaļas
Dalības maksa: Ls 0.50
Plkst.15:00, Liepājas muzejs, K.Ukstiņa iela 7/9

Biljarda turnīrs
Plkst.18:00, Atpūtas komplekss „Klondaika”, Stendera iela 3

Trešdiena, 4.jūlijs

ROTAĻU STUNDA MUZEJĀ 
Dalības maksa: Ls 0.50
Plkst.15:00, Liepājas muzejs, K.Ukstiņa iela 7/9

Vasaras ielu basketbols
U-14 zēni, U-18 jaunieši, U-99 vīrieši, U-99 sievietes un MIX grupa
Dalības maksa: Ls 1-1.5 / pers.
Plkst.18:00, Liepājas Olimpiskā centra stāvlaukums, Brīvības iela 39

Ceturtdiena, 5.jūlijs

ROTAĻU STUNDA MUZEJĀ 
Dalības maksa: Ls 0.50
Plkst.15:00, Liepājas muzejs, K.Ukstiņa iela 7/9

NĀC UN PAGATAVO PATS
Ēst gatavošanas pēcpusdiena bērniem un pusaudžiem
Plkst.17:00, Saieta nams, Pils gatve 2, Kazdanga, Aizputes novads

LATVIJAS III OLIMPIĀDE
17:00 Futbols (vīrieši), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks; stadions „Olimpija”, Zvejnieku aleja 2/4

Piektdiena, 6.jūlijs

IELU MUZIKANTS `12
Projekts ir par brīvu, nepiespiestu un teju neorganizētu muzicēšanu ielās. Liepājā. Atkal šovasar. Muzicēs grupa „Willow Farm”
Plkst.16:24, Jūrmalas parks

Starptautiskais mūzikas festivāls SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012
OKARTES PLUDMALES SKATUVE
19:30 Musiqq, 20:30 French Films, 21:30 Dzelzs vilks, 23:00 The Wow, 00:00 Instrumenti, 01:30 Mimicry, 02:30 Gacho
CĒSU ALUS SKATUVE
18:00 El Trio, 19:00 Baložu pilni pagalmi, 20:00 Fēlikss Ķiģelis, 21:00 Elephants from Neptune, 22:00 Karl Philips & The Midnight Ramblers, 23:00 Sulk, 00:00 Laime pilnīga, 01:00 Astro'n'out, 02:30 The Sound Poets
FANTASY GARDEN
18:00 Eskimo, 19:00 Hygs, 20:00 Audience Killers, 21:00 Zebra Island, 22:00 Jakarta Club, 23:30 Mona de Bo, 01:00, On Volcano, 02:30, Soundarcade, 03:30, DJ Rudd
ALTERNATĪVĀ SKATUVE
18:00 The Soul Scouts, 19:00 Band Mango, 20:00 Age of Stones, 21:00 The Velvet Supernova, 22:00 SIA Radikal, 23:30 PND, 01:00 Inokentijs Mārpls, 02:30 Rūsa
SHARK ENERGY DEJU TELTS
21:00 Chris Cherry, 22:00 Plastic&Crystal, 23:00, Johny Androit, 00:00 Tasty Soundz, 01:00 Timo Maas, 02:30 Bogdan Taran, 04:00, Ratz Lukas, Ksenia Kamikaza, HIPP
NABAKLAB TELTS
18:30 DJ Didzkins (PND), 20:30, Mixmaster AG, 23:00, Riga Metro, 00:00 DJ Jānis Krauklis, 02:30, Unknown Crusade
TEĀTRA BĀRA SKATUVE
19:00 Crème Brûlée, 21:00 Do Do, 22:30 Oranžās brīvdienas, 00:00 Suņa stunda, 01:30 DJ Artūrs Krūzkops
Biļešu cena: Ls 10.00-40.00
Jūrmalas parks un pludmale

Rotaļu stunda muzejā 
Dalības maksa: Ls 0.50
Plkst.15:00, Liepājas muzejs, K.Ukstiņa iela 7/9

LATVIJAS III OLIMPIĀDE
9:00 Futbols (vīrieši), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks; stadions „Olimpija”, Zvejnieku aleja 2/4
10:00 Futbols (sievietes), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks
10:00 Teniss, Liepājas tenisa korti, Jūrmalas parks
10:00 Pludmales volejbols, Liepājas pludmale
11:00 Cīņa, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
11:00 Volejbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
11:00 Regbijs (sievietes), Aizputes novada sporta centra futbola laukums, Saules iela 8, Aizpute
11:00 Handbols, Aizputes novada Sporta centrs, Ziedu iela 7a, Aizpute
12:00 Galda teniss, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
12:00 Bokss, sporta komplekss „H Sports”, Brīvības iela 117, Liepāja
13:00 Burāšana, VK „Rietumkrasts”, Katedrāles iela 15, Karosta, Liepāja
15:00 Regbijs (vīrieši), Aizputes novada Sporta centra futbola laukums, Saules iela 8, Aizpute
16:00 Peldēšana, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
21:00 Atklāšanas ceremonija, stadions „Daugava”, Jūrmalas parks

Sestdiena, 7.jūlijs

LAIVOŠANA PAPES EZERĀ
Pasākums veltīts Latvijas dabas aizsardzības simtgadei. Maršruta garums ap 13 km.
Sīkāka informācija un pieteikšanās laivu braucienam pa tālruni 20279800 vai www.daba.gov.lv
Pulcēšanās laivu braucienam plkst.9:30 Kalnišķos, stāvlaukumā pie savvaļas zirgu ganībām

Vasaras ekskursijas
UZ TUKUMU PĒC SMUKUMA!
Programmā: Rožu svētki Tukumā, Jaunpils pils, kinopilsētiņa „Cinevilla”
Cena: Ls 16 (bērniem līdz 12 g.v.), Ls 17 (pensionāriem), Ls 18 (pieaugušiem)
Pieteikties Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6 vai pa tālr.634 80808, 29402111
Izbraukšana plkst.10:00 no LiepU, Lielā iela 14

MUZIKĀLĀ PĒCPUSDIENA PIE GULBJU GĪĶA
Priekšnesumu „Par mīlestību, dabu un sauli” piedāvās krievu kultūras biedrības „Posoloņ” ansamblis „Ļubava”
Plkst.16:00, pie Gulbju dīķa, Jūrmalas parks

Starptautiskais mūzikas festivāls SUMMER SOUND LIEPĀJA 2012
OKARTES PLUDMALES SKATUVE
19:00 Sarah de Warren, 20:00 Jumprava, 21:30 Epordwerk, 22:30 H-Blockx, 00:00 The Big Pink, 01:30 Far East Movement, 03:00 2 DJs 2 Drummers
CĒSU ALUS SKATUVE
15:00 Pyro Trees, 16:00 Auļi, 17:00 Colours of Bubbles, 18:00 Nasty Smile, 19:00 Dzeltenie Pastnieki, 20:30 Ewert and the Two Dragons, 22:00 The Briefing, 23:30 Iiris, 01:00 Clock Opera, 02:30 Pienvedēja piedzīvojumi
FANTASY GARDEN
15:00 Elizabete Balčus, 16:00 Sus Dungo, 17:30 Anete, 18:30 Nick Parker, 19:30 Rasabasa, 20:30 Starmetis, 21:30 Sibyl Vane, 22:30 People of K, 00:00 Hellsongs, 01:30 Japanese Gum
ALTERNATĪVĀ SKATUVE
16:30 Attitude, 17:30 The Happy Endings, 18:30 STandART, 19:30 Galaxy Bosons, 20:30 Skutelis, 21:30 Kiss of the Dolls, 22:30 HMP?, 23:30 Rebel Riot, 00:30 Vic Anselmo, 01:30 The Factor, 02:30 Double Faced Eels
SHARK ENERGY DEJU TELTS
19:00 TEE-EX, 21:00 Electricano, 22:30 Emma, 00:00 The Japanese Popstars, 01:30 Kaspar Kondrat, 03:00 Daniel Mariash, 04:30 Artis, 05:30 Artis b2b w/ Kaspar Kondrat
NABAKLAB TELTS
19:00 Double Blast Heroes, 20:00 Kaktiņš & Stūrītis, 21:00 DJ Monsta, 00:00 Lady Krii, 03:00 DJ TNN
TEĀTRA BĀRA SKATUVE
15:00 teātris „Pasaka par Diegabiksi”, 16:00 teātris „Vectēva vasarsvētki”. Priekšspēle, 17:30 Pirmais kurss, 19:00 CA' MEL, 20:30 teātris „Vectēva vasarsvētki”. Grand finale, 22:00 Burziņš grimētavā, 23:30 Gapoljeri, 01:00 7dēli, 02:30 DJ Ģirts Šolis
Biļešu cena: Ls 10.00-40.00
Jūrmalas parks un pludmale

LATVIJAS III OLIMPIĀDE
9:00 Futbols (vīrieši), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks; stadions „Olimpija”, Zvejnieku aleja 2/4
9:00 Stenda šaušana, šautuve „Lāčkoki”, Grobiņa
9:30 Badmintons, Liepājas 8.vidusskola, Dunikas iela 9/11
10:00 Basketbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
10:00 Futbols (sievietes), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks
10:00 Teniss, Liepājas tenisa korti, Jūrmalas parks
10:00 Pludmales volejbols, Liepājas pludmale
10:00 Galda teniss, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
11:00 Regbijs (vīrieši), Aizputes novada sporta centra futbola laukums, Saules iela 8, Aizpute
10:00 Handbols, Aizputes novada Sporta centrs, Ziedu iela 7a, Aizpute
11:00 Cīņa, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
11:30 Peldēšana, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
12:00 Volejbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
12:00 Paukošana, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
12:00 Bokss, sporta komplekss „H Sports”, Brīvības iela 117, Liepāja
12:00 Burāšana, VK „Rietumkrasts”, Katedrāles iela 15, Karosta
15:00 Vieglatlētika, Stadions „Daugava”, Jūrmalas parks 3

Biljarda turnīrs
Plkst.14:00, Atpūtas komplekss „Klondaika”, Stendera iela 3

Svētdiena, 8.jūlijs
Ērģeļmūzikas koncerts MŪZIKA DIEVNAMAM
Koncertēs ērģelniece Jūlija Bujanovaite (Lietuva)
Ieeja: ziedojumi
Plkst.18:00, Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāle, Lielā iela 9

LATVIJAS III OLIMPIĀDE
9:00 Basketbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
9:00 Volejbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
9:00 Handbols, Aizputes novada Sporta centrs, Ziedu iela 7a, Aizpute
9:00 Stenda šaušana, šautuve „Lāčkoki”, Grobiņa
9:30 Badmintons, Liepājas 8.vidusskola, Dunikas iela 9/11
10:00 Futbols (sievietes), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks
10:00 Futbols (vīrieši), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks; stadions „Olimpija”, Zvejnieku aleja 2/4
10:00 Teniss, Liepājas tenisa korti, Jūrmalas parks
10:00 Pludmales volejbols, Liepājas pludmale
10:00 Galda teniss, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
10:30 Vieglatlētika, Stadions „Daugava”, Jūrmalas parks 3
12:00 Džudo, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
12:00 Triatlons, Beberliņi, Karosta, Liepāja
12:00 Bokss, sporta komplekss „H Sports”, Brīvības iela 117, Liepāja
12:00 Burāšana, VK „Rietumkrasts”, Katedrāles iela 15, Karosta
13:00 Regbijs (vīrieši), Aizputes novada sporta centra futbola laukums, Saules iela 8, Aizpute
14:00 Futbola finālspēle (vīrieši), stadions „Daugava”, Jūrmalas parks
16:00 Noslēguma ceremonija, stadions „Daugava”, Jūrmalas parks

MŪZIKAS VAKARI
LATVIJAS 1.ROKKAFEJNĪCĀ
Stendera iela 18/20, www.pablo.lv
Ceturtdien, piektdien, sestdien

FONTAINE PALACE
Dzirnavu iela 4, www.fontaine.lv
Piektdien, sestdien no plkst.23:00

Restorānā VECAIS KAPTEINIS
Dubelšteina iela 14, www.vecaiskapteinis.lv
Piektdien, sestdien no plkst.19:00

Restorānā PIANO
Vecā Ostmala 40, www.promenadehotel.lv
Sestdien no plkst.20:00

Meksikāņu restorānā TEX-MEX
Stendera iela 3, www.klondaika.lv
5.07., plkst.19:30, Valdis Aivars
6.07., plkst.22:00, Noris&CO
7.07., plkst.22:00, T.Kleins

IZSTĀDES
LIEPĀJAS MUZEJĀ
K.Ukstiņa iela 7/9
Lellīte Lollīte un draugi, Padomju laika rotaļlietas
Viena tauta - dažādi likteņi, ekspozīcija par par ebreju tautības medicīnas darbiniekiem, kas cietuši II Pasaules kara laikā Liepājā un tās apkārtnē (no 4.07.)
Darba laiks: katru dienu 10:00-18:00

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMĀ
Rožu laukums 5/6, www.biedribasnams.lv
Ērgļi pāri robežām, putni fotogrāfijās
Darba laiks: katru dienu 9:00-19:00

MĀKSLAS GALERIJĀ „PROMENADE”
Vecā Ostmala 40, www.promenadehotel.lv
Nataljas Matvejevas gleznas (līdz 6.07.)
Darba laiks: katru dienu 00:00-24:00

UPB GALERIJĀ
Dzintaru iela 19, www.upb.lv
Spēcīga vieta, Andra Vītoliņa darbi
Darba laiks: katru dienu 9:00-17:00

AIZPUTES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ
Skolas iela 1, Aizpute
Top foto 2011, Talsu fotokluba biedru darbi
Darba laiks: P-Pk 9:00-17:00, S 10:00-14:00

GALERIJĀ „MĒTRAS MĀJA”
Pasta iela 1A, Aizpute
Pilieni, stikla mākslas izstāde
Darba laiks: P-Pk 10:00-17:00

PĀVILOSTAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ
Dzintaru iela 1, Pāvilosta
Sakas novada senvēsture
Pāvilostas attīstība līdz I Pasaules karam
Darba laiks: T-Pk 11:00-17:00, S, Sv 12:00-16:00

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 63427703, 63480808
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!