Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Eiropas Parku dienai veltīta mākslas izstāde Rāznas nacionālajā parkā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3233

Apraksts


Eiropas Parku dienai veltīta mākslas izstāde Rāznas nacionālajā parkā
Dabas skaistākās vietas nav sarindojamas rekordu sarakstos. Gandrīz katrai ainavai ir sava īpaša pievilcība, ko veido noteikti apstākļi, klimatiskais režīms, augu un dzīvnieku valsts. Dabas skaistumu atklāt, saskatīt un saudzēt nu jau gadsimta garumā palīdz Eiropas dabas un nacionālie parki, kas ar dažādiem pasākumiem atzīmē EUROPARC federācijas iedibināto Eiropas dabas un nacionālo parku dienu 24.maijā.
Rāznas nacionālā parka administrācija šogad saviem apmeklētājiem Eiropas dabas un nacionālo parku dienas ietvaros dāvina īpašu mākslas izstādi, dodot iespēju aplūkot dabas un ūdens tēmas caurvītus darbus, kur līdzās metālam savu vietu radis no jūras izskalots koka gabaliņš vai Latvijas laukos atrasts akmentiņš.
Katrs meistars piešķir savam darbam neatkārtojamu noskaņu, attēlo to caur savu redzējumu. Oļegs Pavārs ir metāllējējs, kura darbi skatāmi ne tikai Latvijā, bet ir daudzās privātkolekcijās Zviedrijā, Nīderlandē un Krievijā. O.Pavārs ir izlējis metāla pieminekli Latvijas valsts prezidentam Kārlim Ulmanim, kopā ar kolēģi veidojis piemiņas zīmi Mākoņkalna pakājē (zīme vēsta par K.Ulmaņa vizīti Latgalē). Metāllējēja Oļega Pavāra darbu izstāde tiks atklāta Rāznas NPA telpās Mākoņkalna pagasta Lipuškos šī gada 25.maijā. Mākslas darbi būs apskatāmi katru darba dienu līdz šī gada augustam, bet iepriekš piesakoties pa tālruni 64646722 izstādes apmeklējums iespējams arī brīvdienās.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rēzeknes nov. (bij.Rēzeknes rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 64646722
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!