Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Svaigs gaiss tagad arī bundžiņās

ceturtdiena, 6. decembris (2012)   

Foto: www.sigulda.lv

Jau krietni pasen dzirdēju, ka daži uzņēmīgi jaunieši atraduši jaunu rūpalu – pārdot tūristiem Rīgas gaisu. Kā? Gaisu iekonservējot bundžiņās. Teiksim, Frankfurtes lidostā sailgojies pēc Rīgas, atver bundžiņu, kārtīgi ieelpo un atkal jūties tāpat kā Bastejkalnā, Vecrīgā, Mežaparkā vai jebkur citur Rīgā. Diezgan dīvaini jau tas izklausās, jo līdz tam nebija dzirdēts, ka kāds var mēģināt pārdot gaisu. Nedaudz atgādina veco, labo stāstu par malēniešiem, kuri ar maisiem mēģināja šķūnī ienest saules gaismu. Absurdi? Jā, taču izrādās, ka gaisa konservēšana vēršas plašumā.

 

Siguldas mājas lapā izlasīju rakstiņu „Siguldas svaigais gaiss – jaunā laikmeta spēka avots”. Rakstā teikts:
„Baudi gaisa terapiju un jau tuvākajā laikā dodies aizraujošā pastaigā izmantojot jauno tūrisma produktu „Siguldas svaigais gaiss”. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas „Siguldas svaigais gaiss” kļūs par tavu virtuālo gidu un sniegs bezgalīgi augošu sarakstu ar vietām, kuras apvītas ar leģendām un nostāstiem. Atklāj sev Siguldu, kuras nav tūrisma ceļvežos. Uzzini par vietām, ar kurām siguldieši lepojas, par kurām klusē vai kuras ir vienkārši aizmirstas.Siguldas svaigais gaiss nopērkams Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, Ausekļa ielā 6, Siguldā (dzelzceļa stacijas ēka), viesnīcās, kafejnīcās un tirdzniecības vietās. Cena Ls 2.99.”

Pēc fotogrāfijas spriežot, arī Siguldas svaigais gaiss tiek pildīts bundžiņās. Pēc teksta grūti saprast, kur te slēpjas „āķītis” – kā gaiss var kļūt par virtuālo gidu, sniedzot sarakstu ar leģendām apvītām vietām? Varbūt tik labi nepārzinu jaunākās tehnoloģijas, varbūt bundžiņā bez gaisa slēpjas vēl kaut kas? Pagaidām nezinu, bet esmu ieintriģēta. Siguldā esot, mēģināšu noskaidrot ko sīkāk, pirms tam baudot Siguldas svaigo gaisu pilnām krūtīm tāpat, bez maksas.


Anita Grīniece


 

Komentārs par rakstu: Svaigs gaiss tagad arī bundžiņās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!