Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ar „Menueta” dziesmām un 80-to gadu hītiem Višķu estrādē noslēdzās muzikālā vasara

otrdiena, 1. septembris (2015)   

Muzikālā vasara Višķu estrādē bija bagāta skanīgiem muzikāliem notikumiem. Lai izdejotos līdz rītausmai vai izbaudītu skanīgas dziesmas koncertos, ikviens varēja atrast savai gaumei piemērotāko muzikālo pavadījumu.

Jau otro gadu  Višķu estrādē visas vasaras garumā, katra mēneša nogalē,  notika koncerti ar Latgalē un Latvijā populārām grupām un izpildītājiem, kas deva iespēju izbaudīt kvalitatīvu mūziku un izballēties līdz saules lēktam vienā no skaistākajām Latvijas brīvdabas skatuvēm.

29. maijā muzikālo vasaru iegrieza jauno mūziķu festivāls „Pagrabu dziesmas zem zvaigznēm”, kurā ar savu sniegumu dalījās tādas grupas kā: jauniešu grupa "Mažors", "LS Process", "Saintorment" ar solisti Agati Jermaļonoku, "SOLITE", "Padod Stīgu" un "Spacing".  Jauno mūziķu festivāls izcēlās ar savu augsto kvalitatīvo sniegumu.

 

23. jūnijā lustējāmies Līgo pasākumā „Trejdeviņas burvestības Līgo naktī” ar iemīļotiem izpildītājiem, „Stage On”, „Rožupes vīri”, „Dvinskas muzikanti”, Ēriks Gruzniņš, duets „Inga un Normunds”, Dainis Skutelis, „Puncuļu ģimene”, un ar citiem interesantiem priekšnesumiem, pārsteigumiem un burvestībām. Līgo nakts svinētāji tika aicināti nodegustēt Daugavpils novada labāko mājražoto alu un sieru. Neskatoties uz lietaino laiku, Višķu estrāde pulcēja vairāk kā tūkstoti līgotāju no tuvākām un tālākām malām. Šogad pirms koncertprogrammas Višķu stadionā notika starptautisks maratona posms 50 un 100 km distancē, kas pulcēja dalībniekus no vairākām pasaules valstīm.

 

31. jūlijā ikviens vasaras baudītājs tika aicināts uz koncertu ar „Ēriku Gruzniņu” un uz lustēšanos ar DJ Normundu.

Muzikālās vasaras izskaņā - 28. augustā –  80-to gadu mūzikas festivāls „Saldie 80-tie” ar Latvijā leģendāro grupu „Menuets”, kurā bija iespējams dzirdēt visiem zināmas un iemīļotas 80-to gadu dziesmas un tā laika izpildītāju kompozīcijas dzīvajā skanējumā. Tika izdziedātas populārākās dziesmas no grupas repertuāra - „Dziesma, ar ko Tu sāksies”, „Viņi dejoja vienu vasaru”, „Alvas zaldātiņi” un citas, kā arī dziesmas no kinofilmām un multfilmām – „Ak Johans, Johans”, „Bimini”.  Koncertu iesildīja grupa „Dvinskas muzikanti” ar savām populārākajām dziesmām, tai skaitā tām, kas šobrīd piedalās šlāģeraptaujā –„ Dzymtō puse”, gan arī ar jau tautā iemīļotām dziesmām – „Hei, brōļ latgalīt”.

Pēc koncerta zaļumballi piepildīja ar 80-to gadu hītiem Latgalē pazīstamais DJ Normunds, kas pārējai  Latvijas publikai vairāk ir pazīstams kā dueta Inga un Normunds izpildītājs.

 

Višķu estrādes un stadiona kompleksā notika arī vairāku lielu organizāciju sporta spēles. Maija beigās vairāku dienu garumā sporta spēles organizēja  Nacionālie bruņotie spēki. Sporta spēles sākās ar nelielu parādi un pūtēju orķestra defilē šovu. Noslēdzās pasākums ar dalībnieku apbalvošanu un balli. Pēc liela pārtraukuma stadionā tika iedegta olimpiskā lāpa, kas ar savu uguni priecēja spēļu dalībniekus un viesus.  Vasaras mēnešos sporta spēles saviem darbiniekiem organizēja Hansa-flex, Latvijas mērnieku biedrība un ugunsdzēsēji. Latvijas mērnieku biedrība savas sporta spēles izvēlējās organizēt kopā ar pagasta svētkiem, kas bija abpusēji izdevīgi un iespēja izveidot svētkus krāšņākus un saturīgākus.

 

Bez izklaides pasākumiem, visas sezonas garumā, notika gan treniņi, gan republikas mēroga sacensības vieglatlētikā, futbolā, basketbolā, strītbolā, pludmales volejbolā. Sportisti, muzikanti, pasākumu organizētāji un atpūtnieki augstu novērtēja labo kompleksa kvalitāti, tā materiāli tehnisko bāzi un sadarbību ar darbiniekiem.

 

Paldies visiem kas nāca uz muzikālajiem un sporta pasākumiem un ar savu līdzdalību priecājās līdzi. Tiksimies muzikālās vasaras pasākumos Višķu pagasta estrādē nākamgad!

Muzikālo vasaru Višķu estrādē atbalsta: Daugavpils novada dome, Višķu pagasta pārvalde, viesnīca “Latgola”, Tirdzniecības centrs „SOLO”, portāls LAKUGA, veikalu tīkls „ELVI”, Daugavpils Universitāte un  “Aldaris”.

 

Informāciju sagatavoja Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA”

 

 

 

 

 

 

Komentārs par rakstu: Ar „Menueta” dziesmām un 80-to gadu hītiem Višķu estrādē noslēdzās muzikālā vasara

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!